By By jos jedan ferrari razbijen u Hr

By By jos jedan ferrari razbijen u Hr

Vozač skupocjenog Ferrarija sletio je u nedjelju navečer s Horvaćanske ceste na zagrebačkom Jarunu. Auto se zbog brzine zarotirao i zabio u stablo. Nema ozlijeđenih, a više o nesreći znat će se nakon završetka očevida. Ovakav automobil inače stoji oko 220.000 eura.
voza%C4%8D-je-izgubio-kontrolu-nad-autom_515x361n_337732.jpg


nitko-nije-ozlije%C4%91en-u-sudaru_515x361n_337729.jpg


voza%C4%8D-se-zabio-u-stablo_515x361n_337734.jpg


vi%C5%A1e-o-nesre%C4%87i-znat-%C4%87e-se-nakon-o%C4%8Devida_515x361n_337733.jpg


_515x361n_337731.jpg
 
pravo sexy izgleda :p :p razlog : neprimjerena brzina neprilogodjena uslovima na cesti pod uticajem alkohola pretpostavljam Ccc
 
Razbio, kupit ce drugi i tako u krug! Ne kontam ljude neke, sta vi mislite, da ce neko kupiti super sportsko auto i vozat' se po ogranicenjima? Bas me interesuje da iko od "nas" ima pare i kupi sebi Ferrarija sto bi ga vozio po ogranicenjima i sve lagano voznja, ma daj! Da je polupo neko kakvog golfa dvojku, onda bi bila prica, "sta je on glumio, k'o da vozio Ferrarija", a kad neko polupa skupo auto, eto odmah price, "babo-tata kupili jebe se njega itd..."
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Razbio, kupit ce drugi i tako u krug! Ne kontam ljude neke, sta vi mislite, da ce neko kupiti super sportsko auto i vozat' se po ogranicenjima? Bas me interesuje da iko od "nas" ima pare i kupi sebi Ferrarija sto bi ga vozio po ogranicenjima i sve lagano voznja, ma daj! Da je polupo neko kakvog golfa dvojku, onda bi bila prica, "sta je on glumio, k'o da vozio Ferrarija", a kad neko polupa skupo auto, eto odmah price, "babo-tata kupili jebe se njega itd..."

slazem se... neznam tko bi mogao vozit ferrarija i ici po ogranjicenju.. :icon_question::lol:
 

187

Član
mario05 je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Razbio, kupit ce drugi i tako u krug! Ne kontam ljude neke, sta vi mislite, da ce neko kupiti super sportsko auto i vozat' se po ogranicenjima? Bas me interesuje da iko od "nas" ima pare i kupi sebi Ferrarija sto bi ga vozio po ogranicenjima i sve lagano voznja, ma daj! Da je polupo neko kakvog golfa dvojku, onda bi bila prica, "sta je on glumio, k'o da vozio Ferrarija", a kad neko polupa skupo auto, eto odmah price, "babo-tata kupili jebe se njega itd..."

slazem se... neznam tko bi mogao vozit ferrarija i ici po ogranjicenju.. :icon_question::lol:

platice osiguranje boli njega k.ta.. a to si kralju 100% upravu mi sa nasim "krsevima" naspram ovog ferrarija pa opet nesta brzo vozimo i ne postujemo pravila.. a ne on.. hebe se njemu
 
Top