Burnout E Class

Burnout E Class

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Gume bile nove novcite pa, priznajem, bilo mi je malo zao :lol:

Sve zavisi kakva je mecka, nisu sve lijene ;)
 
Super Moderator
druze bas sam ti pogledo ove clipove ostale... kako dobro ide ova tvoja na onom clipu ubrzanja... boga mi nije lijen... jesi joj sta radio na motoru :)
 
Član
Vozao sam e klasu V6...nije lijena samo udavi je automatik...bljak...da je manuelac, bila bi ko san ! ;)
 
Član
Moj nikada se nije proizvodio kao manualac, samo automatik nazalost.. ali s vremenom sam se navikao na njega i nebi ni htjeo manualca. Koji V6 je to bio koji si vozio?

Napravit cu bas video kada promjenim ulje u mjenjacu, kako reagira automatik na kickdown itd. :lol:

Pozz
 
Član
3.2 litreni ja mislim...ako postoji taj motor u njemu onda je taj....i fino vuce i hoce malo i podivljati, ali mu automatika blesava, cas u vecu cas u manju salta, ispi.di do yaya, non stop samo salta...
 
Član
Hmm, ima E320.. Sada je pitanje dali je 4 ili 5 brzina. Automatik sa 4 brzine je jos stari, to je ubi boze... Sa 5 brzina je vec sasvim drugacije napravit i radi "pametno", mozes preko gasa regulisati kako da se ponasa..

Pozz
 
Super Moderator
jest oni automatici sa 4 brzine su ubij boze... ovi noviji sa 5 su bolji i mercedesov nije los... ne znam jel u tebe tiptronic jer ne znam koje je godiste mecka... noviji mercedesovi imaju opciju W i S a avantgarde ima i C (kao comfort) i velika je razlika u saltanju ako je u W i S... mislim da u W cak krece u drugoj jer se koristi po zimi... mercedesov automatic je dosta sporiji od audijevog i BMW-ovog al se da primjetit da je puno izdrzljiviji i napravljen da dugo traje...
gledo sam na youtube kako tvoj ''kick down'' funkcionise i nije lijen nikako ;)
 
Član
the_sibi je napisao(la):
Hmm, ima E320.. Sada je pitanje dali je 4 ili 5 brzina. Automatik sa 4 brzine je jos stari, to je ubi boze... Sa 5 brzina je vec sasvim drugacije napravit i radi "pametno", mozes preko gasa regulisati kako da se ponasa..

Pozz

E to ne znam, moram ujke pitat on ga je servisirao...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top