BUBE

BUBE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Batcox je napisao(la):
evo boje. odneses u prodavnicu auto lakova i mora biti identicna.


Svaka cast za ovo dosta njih krije oznaku boje i ne zele da kazu !:cool:;)

Kome bude trebalo , super ce mu doci ...
 
Početnik
extra sve bube,svaka cast..felge na plavoj ;) boja isto ekstra...a nebi ni valjalo da su sve iste, clean german ili sta vec,nek ih ima raznih,ukusi su razliciti a u tvojoj garazi ima auta po svacijem ukusu... u ovoj plavoj motor 1.8 iz golfa/passata, karbas, jeli?
 
Član
Oggy je napisao(la):
extra sve bube,svaka cast..felge na plavoj ;) boja isto ekstra...a nebi ni valjalo da su sve iste, clean german ili sta vec,nek ih ima raznih,ukusi su razliciti a u tvojoj garazi ima auta po svacijem ukusu... u ovoj plavoj motor 1.8 iz golfa/passata, karbas, jeli?

hvala.
motor je upravo taj.

adi187 je napisao(la):
Batcox je napisao(la):
evo boje. odneses u prodavnicu auto lakova i mora biti identicna.


Svaka cast za ovo dosta njih krije oznaku boje i ne zele da kazu !:cool:;)

Kome bude trebalo , super ce mu doci ...

ne krijem brate nista. sve je dostupno sto nekoga zanima.
a boja je stvarno dobra. navece je ljubicasta vise nego plava. ima cudno presijavanje.
 
Član
Evo mene ko porucenog, bukvalno trazim boju kao sto je ova... razmisljao sam o nijansi metalik plave od Mercedesa A klase ili Renaulta (Clio, Megane)... evo kartica sa sifrom za mene i mog "Polju".... HVALA.

Od kako znam za sebe volim automobile, ali jedan od mojih "top 20 automobila" jeste sigurno Buba. To je nepravazidjena forma koju je covek napravio, kazem forma jer Buba predstavlja simbol auto industrije i najbolju bazu za sve moguce pravce prepravki. Predivno izgleda kao restaurirani klasik, ili kao odrani RAT, a opet luda je i za dragster ili neki skupi styling... jednostavno, najbolji temelj za kreativnost. A ovo sto si ti uradio maksimalno cenim, imas po jednu bubu za svaku priliku a sve se potpuno razlikuju. Svaka cast covece! Moj nekadasnji komsija u Beogradu je bio preradio bubu u fazonu Rolls Royce-a Silver Shadow, pregotivno je izgledala.
A zanima me jos kako si resio hladnjak na plavoj Bubi...
 
Član
deez je napisao(la):
Evo mene ko porucenog, bukvalno trazim boju kao sto je ova... razmisljao sam o nijansi metalik plave od Mercedesa A klase ili Renaulta (Clio, Megane)... evo kartica sa sifrom za mene i mog "Polju".... HVALA.

Od kako znam za sebe volim automobile, ali jedan od mojih "top 20 automobila" jeste sigurno Buba. To je nepravazidjena forma koju je covek napravio, kazem forma jer Buba predstavlja simbol auto industrije i najbolju bazu za sve moguce pravce prepravki. Predivno izgleda kao restaurirani klasik, ili kao odrani RAT, a opet luda je i za dragster ili neki skupi styling... jednostavno, najbolji temelj za kreativnost. A ovo sto si ti uradio maksimalno cenim, imas po jednu bubu za svaku priliku a sve se potpuno razlikuju. Svaka cast covece! Moj nekadasnji komsija u Beogradu je bio preradio bubu u fazonu Rolls Royce-a Silver Shadow, pregotivno je izgledala.
A zanima me jos kako si resio hladnjak na plavoj Bubi...

hvala
za boju se neces pokajati sigurno.
a upravu si za prepravke na Bubi. sve se moze napraviti da dobro izgleda.
bilo koji izgled pa cak i za bilo koju namjenu.

a u plavoj je hladnjak naprijed, umjesto rezervnog tocka. i naravno izbusena je da bi mogao vazduh ulaziti. sa povarenim usisima odozdo. tako da mrezica na prednjem braniku nije za ukras.
 
Plavoj je boja baš extra al ipak izgledom ljepša crvena :icon_smile: anyway fino vidjeti da se neko aktivno bavi i tim autima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top