BUBE

BUBE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka cast na kolekciji, svaka ima svoj stil i pravac u umjetnosti ;), nek je sa srecom u buducim radovima!
 
Član
fin vozni park...posebno mi se svidja crna Buba...nekako je najjednostavnija a opet najljepsa:cool:
 

LSD

Član
meni je crvena cool,a malo je ovakvih na forumu koji imaju vozni park u garazi!respect:cool::cool:
 
:cool: odlicne bube,crvena mi se bolje svidja od plave mada i plava je super,samo retrovizori,svjetla i stopke na plavoj odlucili su da crvenoj dam 1 mjesto ;) svaka cast
 
Član
meni crna najbolja:cool:
plava mi se ne svidja zbog farova i stopki,nekako mi ne stoje
svaka cast,crvena je isto extra
od cega je u plavoj tacho,ne vjerujem da je ovo bubin:icon_rolleyes:
 
Član
kao prvo hvala svima! svi komentari znace, i pozitivni i negativni.

edoze je napisao(la):
meni crna najbolja:cool:
plava mi se ne svidja zbog farova i stopki,nekako mi ne stoje
svaka cast,crvena je isto extra
od cega je u plavoj tacho,ne vjerujem da je ovo bubin:icon_rolleyes:

audi 100

lov2xlr8 je napisao(la):
jel ova plava bila nekad u srebreniku?

nije nikada

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
CHOP shop, bez zamjerke druže ali ova plava
mi je totalni antituning.
ovom autu jedino cleen german look leži, a
sve ostalo je previše.

svako ima svoje misljenje. i meni je daleko najdrazi klasicni izgled Bube.
i imacu i takvu, nadam se.
ali tesko je vozati auto sa tankim volanom, gumama 135 i sto je najgore motorom koji do 120km/h treba pismenu molbu. bar ne mlad i hiperaktivan.
e zato je plava plafon plafona. ona ide ko metak. i ima fantasticnu stabilnost. kad pozelim "preskacem" ljude.
motor od 100-ak konja nosi 750kg bube kao lud.
e samo zato je volim.

mada nema Bube bez cuvenog box motora i vazduha.
i onog zvuka!
 
Član
Fin vozni park, bas je lijepo vidjeti da neko i ovo sredjuje i odrzaje svaka cast ;)

Meni je plava bas cool samo sto bih vratio oginalne retrovizore, farove okrugle ne znam pasul providni od 2 da se napasu a oni zadnji ako se mogu nabavit orginaln bubinii bijelo crveni al' mogu i obicni fabricki ;)

Sretno u nastavku :cool:
 
Član
Ma plava je raketa, vidi se da je dosta radjeno na njoj i da ima svoj pravac sto neko rece, i to je za pohvalu...Crvenu necu ni da komentarisem, samo malo da sredis iznutra, sto neko rece da poslazes i super je, auspuh je perverzija, svaka cast za obe ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top