Brza posta-kojom firmom saljete da je najefikasnija i da se pare najbrze dobiju

Brza posta-kojom firmom saljete da je najefikasnija i da se pare najbrze dobiju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto naslov kaze Brza posta ili neka firma sa prevoz stvari-predmeta
Ocu da saljem u okviru BiH pa me zanima kojom firmom to da uradim
prije sam slao uvijek 24VIP om ali se pare cekaju i do 7 pa cak i vise dana :)

Pa da cujem vaes prijedloge i iskustva

Hvala.
 
Član
Saljem i primam putem CityEX-a, dakle cijena kao da posaljes autobusom a dodu ti na adresu i isporuce isto tako na adresu primaocu u roku dan, dva ;) Evo vidi vise o tome, cijene povoljne:

http://www.cityex.ba/
 
Član
Euro express dobra iskustva imam...povoljno i efikasno ;)
nesto sam dobijao mislim i fedexom, no to ne znam ni kad je poslato ni koliko kosta :)
 
Član
Euroexpress i sa parama nije problem sve se isporucuje od 24 do 48 sati naravno na adresu
 
Član
hvala na pomoci odlucio sam se za Euroexpress posto sam primao od njih robu par puta i sve ok
a ako je i s parama isto tako brzo bice odlicno

hvala vam na pomoci svima

moze lock
 
Član
Cisto sumljam da ce ti i jedna firma donijeti novac maksuz, to jest unutar 24-48h, ako nema turu blizu tebe, ili ako ne prolazi dionicom u kojoj si ti, nece ni svratit i vratit ti novac, jer ajmo gledat logicki, njemu se ne isplati doci tebi donijet novac samo radi tebe, zato na to nemoj racunat. Ja sam radio sa Intereuropom, i naplate se dugo ceka, VIP24, nije los, al nije bas pokriven na mom podrucju, ovdje najbolje prolazim sa City Ex-om, stalno se tu vrte i oni mi najbolje sjedaju, mada i kod njih se desi da novac cekas 15-20 dana... Zato naplata robe najbolje ŽIRALNO! nema cekanja ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top