Brza dostava - 24 VIP...dalje od njih..

Brza dostava - 24 VIP...dalje od njih..

Član
Nisam, ovaj link je tek sad na drugom mjestu (odmah poslije 24vip) i pošalje mjesečno oko 200 osoba, tj njihovih budućih nesuđenih klijenata, zato sam rekao da mu se isplatilo ;)
 
Član
A kakva je to nova provizija na paket ko 24vip? tj. osim sto naplate postarinu, od moje cijene skinu 5km???
 
Član
Ja nisam pare preko njih nikad primao, al jesam druge stvari i fakat, nije bilo nikakvih problema. Sve super...
 
Član
Evo vidim radi se o 24 Vip
pa da i ja svoje utiske i iskustva podijelim s vama :D

Sto se tice slanja sve je uredno doce tacno na vrijeme ako je vrijeme odredjeno ako nije onda u toku dana
znaci posiljka je uvijek tacna . . . sto se tice naplate novca e to je vec STRASNO :S ja sam cekao napaltu novca skoro 3 sedmice . . . i svaku put se nadje neki glup izgovor
 
Legend
doci ce ti novac druze.......u njih je to malo aljkavo al doci ce ti,inace radim sa njima i ostalima samo sto su oni u tome bas ne ozbiljni dok npr intereuropa u roku od 2-3 dana to rijesi
 
Član
Evo ponovo da ozivim malo temu,koja je najbolja firma za slanje ali npr da ima tezinu do 2 kg 4kg 6kg i tako to,do sad ove koje sam ja zvao cijena ista bila 10kg ili 1kg,al da imaju i mogucnost naplacivanja,to npr A2B nema osim za pravna lica?Pozdrav
 
N

nenad

Euro Express je po meni najbolji, extra cijene, pare za 2 dana kod tebe, poslujem sa njima jako dugo i nikada nikakvih problema nisam imao :cool:
 
Samo euro-expres sila od dostave jer znam sedmicno po 10 artikala da saljem i jedino oni su konkretni a ne kao intime ili city ex naplate stvari pa povrat cekas 10 + dana
 
Top