Brz odgovor trebam!!

Brz odgovor trebam!!

Član
Ljudi dobio sam neku muziku, pojacalo, woofer, kablove itd. pa mi mrsko provlaciti kablove, dok se ne nakanim da ih provucem mislio sam ubaciti samo woofer koji dan da svira.Eh sad pitam moze li to tako u autu imam jos 4 zvucnika koja su spojena na zasebne izlaze.Gdje da spojim woofer, smijem li na zice koje su dovedene na dasku na dva zvucnika, player je Panasonic 4x50W.
Hvala unaprijed
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jesam najbrži?:D

A kakav efekat misliš sa tim da postigneš, života ti?

pa da malo trese dok ne spojim sve, danas sam ga spojio na kratko udara ko lud, sad da li smije tako koji dana da nece sta crknut, slabo se razumijem, najbrzi si :cool::cool:
 

MTR

Član
sve na plus ( crvena :D ) i udri :lol::lol::lol::lol::lol:


p.s. nemam pojma :D
:icon_exclaim:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jesam najbrži?:D

A kakav efekat misliš sa tim da postigneš, života ti?

:lol::lol::lol::lol: spameru boziji,moras ti:D:D

Drug ja sam tako svoj spojio,imao sam neke zvucnike i spojio sam wofer na izlaz koji je bio najmanje opterecen,i meni je bilo mrsko zajebavat se sa kablovima,i pjevalo je tako godinu dana,na kraju nisam ni spojio pojacalo,sve prodam:icon_biggrin:
Mislim da mozes par dana da ostavis tako bez pojacala,neces nista naskodit,ne mozes nista sprzit,pretpostavljam da ce prvo osigurac izgorit ako se desi opterecenje preveliko. Ali opet ima strucnijih od mene,javit ce ti i oni
 
Član
Ma vidio si kod mene kako je,vec 2 godina :)
Nema pojacala nikako...dobar player i imas muziku ugodnu,barem za sebe,ne za carsije :)
 
Član
_Adyyy_ je napisao(la):
Ma vidio si kod mene kako je,vec 2 godina :)
Nema pojacala nikako...dobar player i imas muziku ugodnu,barem za sebe,ne za carsije :)

znaci da skopcam na 2 izlaza ovaj woofer tj. umjesto jednog zvucnika na dasci :icon_rolleyes: za sebe i treba :icon_biggrin:
@pioneer marat cu to i uradit ;)
 
Član
Sto se woofera tiče neće crknut, radiće sve normalno i udaral lagano, al druže može ti crknut izlaz na playeru
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
Sandro je napisao(la):
Sto se woofera tiče neće crknut, radiće sve normalno i udaral lagano, al druže može ti crknut izlaz na playeru
Toga se i bojim :icon_rolleyes:

kolko w wofer. Kod mene je bio Crunch 600w i nije crkao izlaz na cd-u. Bio mi neki lijevi cd,roadstar 4x50
 
Član
ArminM je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
Sandro je napisao(la):
Sto se woofera tiče neće crknut, radiće sve normalno i udaral lagano, al druže može ti crknut izlaz na playeru
Toga se i bojim :icon_rolleyes:

kolko w wofer. Kod mene je bio Crunch 600w i nije crkao izlaz na cd-u. Bio mi neki lijevi cd,roadstar 4x50

nemam pojma ne pise, 10 ili 12 je, kolika snaga ne znam, Kenwood marka, ne vjeruje da je bas toliko jak :icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
meni je bez pojacala radilo sigurno 2-3 mjeseca tako,fino je treslo,kako nisam imao naprijed zvucnika spojio na prednji izlaz woofer i tresi,al cim sam uzeo pojacalo isti dan sam otisao kupiti kablove i proveo,ne treba ti satak vremena za sve,kad vec imas zasto cekati,mozes ti i bez njega,al eto ne vidim svrhu :)

eh da,bio mi je woofer kenwood tornado 600w i sony gt220 player obicni,a radilo je isto tako sve u mame na playeru sony gt20 (mislim) bez pojacala
 
Top