Brutala....Audi 80 quattro 4.2T divljanje po parkingu...

Brutala....Audi 80 quattro 4.2T divljanje po parkingu...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam maloprije procitao da je on bi-turbo sa 600konja...ako je to taj sa 4.2 litarskim V8 iz S8 audija...
od onih OZ-ovih felgi je svim onim slajdranjem po parkingu savijanjem napravio Dotz Hanzo felge..hahahaha
 
Početnik
nermin suljagic je napisao(la):
ja sam maloprije procitao da je on bi-turbo sa 600konja...ako je to taj sa 4.2 litarskim V8 iz S8 audija...
od onih OZ-ovih felgi je svim onim slajdranjem po parkingu savijanjem napravio Dotz Hanzo felge..hahahaha

Pa to bi trebo da bude taj isto sam tako procitao al vise je razlicitih podataka cim nesto nabavim stavicu ovde...ma ebes felge meni zao parkinga pretrpio dusevnu bol :icon_biggrin:
 
parking je sada zasticen od vanjskih uticaja kao npr voda i sol,jer ga je ovaj (da to blago iskazem) divljak presvukao tankim slojem gume...nek ti nebude zao...rijetko koji metar kvadratni povrsine asfalta na planeti ima cast da ga dere guma ovim zarom uz najljepse zvuke filharmonije od dvije turbine uz vokalne soliste greddy blow-off i takodje greddy screamer-a...ovaj to asfalt voli...............
 
gospodar prstenova :cool:

audi-logo.jpg
 
mirzaa3 je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
gospodar prstenova :cool:

Imas plus za ovo ...nek si i ti priznao sta valja...Vidio si kao moj leta u krivinama na bistricaku ..hahahaha

ma sto ne bih priznao,ja volim sve marke koje postoje i iz svake izvucem najbolje :cool: kod audija mi se najvise svidja interijer,tu su No1 :cool:
a Bistricak....hehe bas je bilo cool :ljut:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top