Broj clanova

Broj clanova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
oooo, mnozimo se celijskom diobom :icon_biggrin:

neka, bas fino... puno clanova, znaci dobar forum, popularan, koristan... svaka cast!

5000-tom clanu treba odmah napraviti da mu ispod nick-a pise: ja sam 5000-ti!, da se zna hahahahaaahah
 
Član
Default je napisao(la):
ma da ga jebemo

Pravo kreativan odgovor... :icon_surprised:
----

Recimo nebi bilo lose da se netko od vas prihvati posla i napravi neku malu recenziju foruma, pogotovo sto se sada obrce broj godine ;)
 

IGY

Član
bilosto je napisao(la):
oooo, mnozimo se celijskom diobom :icon_biggrin:

neka, bas fino... puno clanova, znaci dobar forum, popularan, koristan... svaka cast!

5000-tom clanu treba odmah napraviti da mu ispod nick-a pise: ja sam 5000-ti!, da se zna hahahahaaahah

to sam i ja mislio;)
 
Član
Samo sto ce taj 5000-ti clan biti sigurno netko tko je vec registrovan na forum,:lol: ne bi me cudilo da netko od vec postojecih clanova se ne registruje ponovo samo da bi bio 5000-ti! :cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Samo sto ce taj 5000-ti clan biti sigurno netko tko je vec registrovan na forum,:lol: ne bi me cudilo da netko od vec postojecih clanova se ne registruje ponovo samo da bi bio 5000-ti! :cool:

Imaju IP adrese logirane, sve se sazna ;)
 
Početnik
LudoA je napisao(la):
Recimo nebi bilo lose da se netko od vas prihvati posla i napravi neku malu recenziju foruma...

kako mislis?

btw... da li bi mozda bilo zgodno da se ocisti forum od clanova koji su jednom logirani i nikad vise?! onih koji ne dolaze, ne funkcioniraju? da im se posalje mail (grupni) da ih se brise ako vise nisu tu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top