brcko...

brcko...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kako izgleda od osjeka nista, bar za mene tako kako sam rekao drugu erolu eto me u brcko (da me ne proziva kasnije) a i valja rez dici malo i da pokazem green devil-u kako se brpa :p hehehe
 
Moj cojek :)

Ajd zzzdogovori se kako sa klubom da se bane u subotu navece,vidis bit ce nas,polako se skuplja rajica ;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Kako izgleda od osjeka nista, bar za mene tako kako sam rekao drugu erolu eto me u brcko (da me ne proziva kasnije) a i valja rez dici malo i da pokazem green devil-u kako se brpa :p hehehe

planirano je u A kalsu ;)ali hajd vidjecemo i to bez SPL kutije
 
Član
Necu i ja sam mislio doci al tako sam cuo a nisam doduse pretrazio forum da vidim ima li sta zvanicno ???
 
Cuj Bekira,ajd ne trzaj me bolan :D

Ma 2.8.,ako opet pomaknu jebo mater necu ni otici na rejs u vlastitom gradu,pa koliko ce puta do djavola,ljudi neki hoce na more (ne ja,ljudi neki :D )
 
Davor_ je napisao(la):
Kako izgleda od osjeka nista, bar za mene tako kako sam rekao drugu erolu eto me u brcko (da me ne proziva kasnije) a i valja rez dici malo i da pokazem green devil-u kako se brpa :p hehehe

aj vidjecemo kod mene je kutija za slusanje a ne SPL:lol::lol::lol::lol::lol:
 
SM chip tuning je napisao(la):
Tesko momci,tesko ce to ici,ali ako imate vremena i zivaca viska probajte,nikad se nezna,mozda se bas na vama kola slome i mozda bas vi budete prvi koji su promijenili dosadasnju praksu o odnosu drzave i auto sporta.Sretno vam jos milion puta.

Evo samo da vam javim da smo uspjeli koliko toliko,nije kruzna,ali bar nesto,uglavnom krenuli su radovi danas na izgradnji 402 m piste.

Uskoro ce i Brcko imat pravu pistu,sa novim asfaltom :)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
SM chip tuning je napisao(la):
Tesko momci,tesko ce to ici,ali ako imate vremena i zivaca viska probajte,nikad se nezna,mozda se bas na vama kola slome i mozda bas vi budete prvi koji su promijenili dosadasnju praksu o odnosu drzave i auto sporta.Sretno vam jos milion puta.

Evo samo da vam javim da smo uspjeli koliko toliko,nije kruzna,ali bar nesto,uglavnom krenuli su radovi danas na izgradnji 402 m piste.

Uskoro ce i Brcko imat pravu pistu,sa novim asfaltom :)

Jbg Erole, morao sam malo pokazati svoje pravo lice ;)
Kad su nas ovdje pojedini ponizavali,kako mi nemamo pojma ni sta je auto-moto sport,i slicno, pa eto morali smo uzvratiti...
Nego znam da ce bit opet da ne vjeruju,pa eto sutra cemo poslikat to, pa nek se vidi :)

:123::123::123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top