brcko...

brcko...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ima vec jedna tema...doduse ne u ovom podforumu al ima negdje...jos niko nista nije potvrdio kako ja znam...
 
et mene ujutro dolje u Brcko:icon_smile:
moram po robu ici..jojjj, a sto je najgore Busom idem ima da crknem...Nemogu autom jer ce biti dosta robe pa....

ooo ode ja u Off:D

drug Frenki kad budes dolje ja dolazim pasonjom..valjda se i nade SR dolje.
 
Član
Brcko se odgadja, zbog nekih praznika tamo, povodom kojih se organiziraju neke sportske manifestacije tipa maraton i sl.
A i mi moramo malo da odmorimo jer u Brckom cemo u komadu praviti sajam,karting, skuter i sr trku. To ce biti od 18.jula pa nadalje, nekih par dana trajat ce taj Auto Show.
Inace, ovih dana bit će izbačen novi kalendar Auto-moto manifestacija u organizaciji Auto Media Group.

Unaprijed hvala na razumjevanju, jer ipak se moramo prilagoditi kako vremenskim uslovima tako uslovima koje postavljaju gradovi gdje odrzavamo manifestacije.

Pozz
 
Član
pa ne znam sta ce onda ovi kalendari kad je sve pod znakom pitanja... :icon_rolleyes:
ali dobro...cekamo pravi datum... :icon_smile:[/u]
 
Član
ljuboje je napisao(la):
pa ne znam sta ce onda ovi kalendari kad je sve pod znakom pitanja... :icon_rolleyes:
ali dobro...cekamo pravi datum... :icon_smile:[/u]

Osladila ti se nagrada..ha..:lol::lol: da je jos sto prije :D:D:lol:
 
Član
:lol:
mirzaa3 je napisao(la):
ljuboje je napisao(la):
pa ne znam sta ce onda ovi kalendari kad je sve pod znakom pitanja... :icon_rolleyes:
ali dobro...cekamo pravi datum... :icon_smile:[/u]

Osladila ti se nagrada..ha..:lol::lol: da je jos sto prije :D:D:lol:

:lol: ja se taman zahuktao da klepim kakvu ozbiljniju nagradu... :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top