bravo 2.0 20v HGT UPDATE 12.4.2009

bravo 2.0 20v HGT UPDATE 12.4.2009

Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

MarinM je napisao(la):
super je bravo, dobre felge, motor... sve... odliban je. i ja hoci sebi da kupim 16", nasao sam 9J sve cetri, ne znam da mi nece biti izbacene puno vani?

kod mene su naprijed rubovi od maree i mozda nebi toliko bili izbaceni...al ako stavis naprijed 9j,nece ti dolazit toliko zadnje do izrazaja....pa razmisli dobro
 
Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

jutros su stigli xenoni i postavljeni...tako da polako napredujem...:icon_smile::icon_smile:
 
RE: bravo 2.0 20v HGT

dobar je pravo..imao sam jedan duet na cesti sa bravo 2.0 hgt...dobro ide, al ne moze protiv benge:icon_biggrin:
 
N

nenad

RE: bravo 2.0 20v HGT

BMW-Forever je napisao(la):
dobar je pravo..imao sam jedan duet na cesti sa bravo 2.0 hgt...dobro ide, al ne moze protiv benge:icon_biggrin:

Jesi li imao duel ili duet?
 
Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

BMW-Forever je napisao(la):
nenad je napisao(la):
BMW-Forever je napisao(la):
dobar je pravo..imao sam jedan duet na cesti sa bravo 2.0 hgt...dobro ide, al ne moze protiv benge:icon_biggrin:

Jesi li imao duel ili duet?

pa naravno da sam muslio na duel

:cool::cool: aaa to da ide HGT i ja sam se uvjerio i ja sam s HGTom jednim imal duel (u mene bravo JTD) i poderao me je dobro ali zato i ja bogami s svojim JTDachom poderem razna auta..jednom sam passata 2.0 TDI(140ks)poderao na 7km od grada do grada s tim da EXTRA znam put i sve krivine i s tim da je u mene auto 3x lakse:lol::lol::cool::cool:
 
Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

elmir je napisao(la):
BMW-Forever je napisao(la):
nenad je napisao(la):
BMW-Forever je napisao(la):
dobar je pravo..imao sam jedan duet na cesti sa bravo 2.0 hgt...dobro ide, al ne moze protiv benge:icon_biggrin:

Jesi li imao duel ili duet?

pa naravno da sam muslio na duel

:cool::cool: aaa to da ide HGT i ja sam se uvjerio i ja sam s HGTom jednim imal duel (u mene bravo JTD) i poderao me je dobro ali zato i ja bogami s svojim JTDachom poderem razna auta..jednom sam passata 2.0 TDI(140ks)poderao na 7km od grada do grada s tim da EXTRA znam put i sve krivine i s tim da je u mene auto 3x lakse:lol::lol::cool::cool:
Pa ne ide ti onda taj JTD nista:D
 
Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

Fin bravo, taj se motor moze nasvirati jos a zvuk petaka para srce.

motor 147 je prva generacija i imao je lose podmazivanje 5 klipa pa je to cesto znalo zaribati, kasnija generacija 155 vis je to rijesila i motori su prosto ne poderivi. ja sam sebi mislio ubaciti taj al sam pukao pa sam otisao malo dalje :lol:.
 
Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

ma oni motori od 147 su stvarno losi..ja sam imo taj i izbio mi je klip..a i dosta mana je imo motor ko motor...al ovaj od 155 je stvarno bolestan...:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

fiat_hgt je napisao(la):
ma oni motori od 147 su stvarno losi..ja sam imo taj i izbio mi je klip..a i dosta mana je imo motor ko motor...al ovaj od 155 je stvarno bolestan...:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Ma nema jaceg motora ;) samo mu redovno provjeravaj ulje :lol::lol::lol: HGT zakon :cool:
 
Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

Dobra vozilica a ove felge stoje bas extra!
Ajd'daj nam koju fotku sa xenonima! :cool:
 
Top