bravo 2.0 20v HGT UPDATE 12.4.2009

bravo 2.0 20v HGT UPDATE 12.4.2009

Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

evo jos par slika da ubacim od neki dan kad je izvadjen stari motor . bio je 147 ks stari model pa je ubacen od 155 ks VIS . motor je kompletno uradjen i sve je prebaceno iz 2000 godine instalacija , mjenjac , motor .
strasan auto , ide ko lud , samo ga jebe sto pljuje vatru kad se presalta negdje tamo oko 7 hiljada :) heheheh

[attachment=12229]
[attachment=12230]
[attachment=12231]
[attachment=12232]
[attachment=12233]

[attachment=12234]
[attachment=12235]

znaci motor je kompletno sredjen , sto se tice vanjsko izgleda fale jos ksenoni , i ostaje jos unutrasnjos da se uradi . unutra je predhodni vlasnik presvuko sjedista i tapaciruge u neku zutu boju i i neka kombinacija sa crnom bilo nesto lose skorz pa su ubacena crna sjedista iz hgt-a 00 godiste pa ce se presvuc vjerovatno u crnu kozu i tapacirunge na vratima . po meni jedan daleko od najboljih fiatica . kutlura srednjeno s ukusom bez djidja i plastika

evo jos dvije slike za raju sa S.R u tz
[attachment=12236]
[attachment=12237]
 
Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

Lijep auto ima mocan zvuk extra , ali zamijeni felne neleze mu :icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

vec sam rekaoo EXTRAAA:cool::cool: jesul iz ovog brava sjedista??i jesul jos na prodaju?? ako se moze cekati malooo ja bi ih uzeo..nisam sad s parama.. javi na PM;)

a pametan potez za mjenjanje motora:cool: cuo sam da su skroz losi ti 147ks.. samo laganini:cool:
 
Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

elmir je napisao(la):
vec sam rekaoo EXTRAAA:cool::cool: jesul iz ovog brava sjedista??i jesul jos na prodaju?? ako se moze cekati malooo ja bi ih uzeo..nisam sad s parama.. javi na PM;)

a pametan potez za mjenjanje motora:cool: cuo sam da su skroz losi ti 147ks.. samo laganini:cool:

ma na ovom motoru od 147..mi je izbio klip pa sam moro ovaj ubacit

a sjedista su na prodaju..pa se skontaj
 
Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

lij;)[/b]ep bravisimo, jos da ga zakucas i felgice od mene kupis (RC desing 16c) hehe
 
Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

ervix je napisao(la):
lij;)[/b]ep bravisimo, jos da ga zakucas i felgice od mene kupis (RC desing 16c) hehe
ON JE ZAKUCAN OPRUGE SU 60/40
A FELGE OVE SU MU EXTRA SAMO STO SLIKE NISU ISPALE DOBRE
 
Član
RE: bravo 2.0 20v HGT

super je bravo, dobre felge, motor... sve... odliban je. i ja hoci sebi da kupim 16", nasao sam 9J sve cetri, ne znam da mi nece biti izbacene puno vani?
 
Top