Brabus 800 Ibusiness 2.0

Brabus 800 Ibusiness 2.0

Član
sto se tice potrosnje mislim da priblizno trosi između 30-35 litara,ovaj jedan mercedes brabusov koji je prosle godine bio u Zenici sad je u Sarajevu trosio je 35 litara tako nam je bar rekao vlasnik tog mercedesa,ali je zato isao 350 na sat,zvijer u najblazem obliku :lol:
 

MTR

Član
Arius je napisao(la):
sto se tice potrosnje mislim da priblizno trosi između 30-35 litara,ovaj jedan mercedes brabusov koji je prosle godine bio u Zenici sad je u Sarajevu trosio je 35 litara tako nam je bar rekao vlasnik tog mercedesa,ali je zato isao 350 na sat,zvijer u najblazem obliku :lol:

kod koga je taj bio?
 
Član
MTR je napisao(la):
Arius je napisao(la):
sto se tice potrosnje mislim da priblizno trosi između 30-35 litara,ovaj jedan mercedes brabusov koji je prosle godine bio u Zenici sad je u Sarajevu trosio je 35 litara tako nam je bar rekao vlasnik tog mercedesa,ali je zato isao 350 na sat,zvijer u najblazem obliku :lol:

kod koga je taj bio?

zovu ga Hido zivi u Zenici,taj mercedes brabus bio je oko 7.0 jak i imao je oko 750 konja i otisao je u Sarajevo za 150 hiljada maraka tako bar ljudi pricaju sad hajd ga znaj ima li u tome istine,ja samo znam da sam ga vidio licno i da je pored njega stajao audi a8 i izgledao je poput igracke pored ovog mercedesa :)
 
Član
MTR je napisao(la):
ja znam kad je koje auto prnulo' u carsiji a za tog nikad nisam cuo

onda vjerovatno nisi bio na pravom mjestu u pravo vrijeme kao sto sam ja imao tu srecu,bio je jedno vrijeme parkiran u lukovom polju dok nije prodan,nije bio dugo kod nas ali vrijedilo je,evo malo sam trazio po netu i evo nasao sam nesto slicno njemu

autogas_mercedes_s500l_brabus_01.jpg
 
Arius je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Arius je napisao(la):
sto se tice potrosnje mislim da priblizno trosi između 30-35 litara,ovaj jedan mercedes brabusov koji je prosle godine bio u Zenici sad je u Sarajevu trosio je 35 litara tako nam je bar rekao vlasnik tog mercedesa,ali je zato isao 350 na sat,zvijer u najblazem obliku :lol:

kod koga je taj bio?

zovu ga Hido zivi u Zenici,taj mercedes brabus bio je oko 7.0 jak i imao je oko 750 konja i otisao je u Sarajevo za 150 hiljada maraka tako bar ljudi pricaju sad hajd ga znaj ima li u tome istine,ja samo znam da sam ga vidio licno i da je pored njega stajao audi a8 i izgledao je poput igracke pored ovog mercedesa :)

To je vjerovatno onaj W220 , generacije prije ove zadnje. 6.7 je motor u njemu koliko se sjecam , bas upecatljivu plavu unutrasnjost ima :cool:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Arius je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Arius je napisao(la):
sto se tice potrosnje mislim da priblizno trosi između 30-35 litara,ovaj jedan mercedes brabusov koji je prosle godine bio u Zenici sad je u Sarajevu trosio je 35 litara tako nam je bar rekao vlasnik tog mercedesa,ali je zato isao 350 na sat,zvijer u najblazem obliku :lol:

kod koga je taj bio?

zovu ga Hido zivi u Zenici,taj mercedes brabus bio je oko 7.0 jak i imao je oko 750 konja i otisao je u Sarajevo za 150 hiljada maraka tako bar ljudi pricaju sad hajd ga znaj ima li u tome istine,ja samo znam da sam ga vidio licno i da je pored njega stajao audi a8 i izgledao je poput igracke pored ovog mercedesa :)

To je vjerovatno onaj W220 , generacije prije ove zadnje. 6.7 je motor u njemu koliko se sjecam , bas upecatljivu plavu unutrasnjost ima :cool:

Bogami si u pravu to je taj mercedes sto se tice motora mislim da je veci bio a unutrasnjost nisam vidio zato sto je bio zatamljen pa je meni crna bila :lol:

1998-mercedes-s-class-199-24w.jpg
 
Pa cim cujes cijenu , znas da nije najnoviji , jer 150.000KM za NOVOG Brabusa , mozes dobiti ali u snovima :D Bilo je price o tom Brabusu na forumu. Onako , nije lose stanje bilo ;)
 
Top