Bosch pumpa golf 2 intercooler

Bosch pumpa golf 2 intercooler

Član
e ovako,,upravo sam došao od majstora,,bio nekakav kvar puštalo ulje previše dihtung i zamjenio sve to ok,,,veli da mi curi iz boš pumpe ulje nafta šta li već, ne znam šta je tačno rekao..uglavnom rekao mi je da popravak te boš pumpe od ovog motora golf 2 1.6d intercooler 59kw..da ima neke piksne gumice da ih ima puno.. i da pečurku treba popravit unutra šta li se već nalazi..rekao mi da bi popravak koštao me 250km sa rukama..pa mi to nekako puno..rekoh da vidim šta dečki vi kažete ovdje da li se neko susreo sa tim problemom
 
Pa ako ti auto odlicno ide i ne dimi, onda bosch pumpu treba samo predihtovati .. sto nije ni blizu ove cifre koju si naveo ... full reparacija je 100-120 KM za taj motor .. pozz
 
kao sto rekose...100 do 120 KM maximalno...
totalno full generalka (kad znaci pumpa nevalja nikako) kosta max 150 KM
Mjenjaj majstora!

EDIT: pogotovo sto tvoja pumpa radi super..a samo curi nafta!
 
Član
doktor za to ti je zufer visoko.... ja sam imao istog golfa 59 kw i isto mi je bila propišala pumpa... čovjek mi je cijelu uradio za 100KM i držala je unazad 2 godine bez ikakvih problema...
 
Član
ispalo je da skroz malo curi pa neću još ništa dirat neko vrijeme abda izdži :D...a odkad imamo golfa u porodici nije nikad dirata bosch pumpa ni turbina.. et bosch pumpa daje znake umiranja :D polako skroz malo curi :D
 
Legend
Golf je to, jos taj motor, svetinja :D :D
Puno ti je zacijenio.. kolege su ti rekle vec max do 100km i to je to :)
 
Član
isti slucaj sam imao na svome golfu, otisao u auto dijelove kupio set piksla, gumice sve te sto su potrebne 18km... i sam zamjenio sa jednim majstorom, odvrne se polugica za gas i onaj poklopac kao sto ima bosh pumpe msm da su 4 imbus sarafa... uglavnom nije bas toliko komplikovano da uzimaju po 100+km
 
Član
isti slucaj sam imao na svome golfu, otisao u auto dijelove kupio set piksla, gumice sve te sto su potrebne 18km... i sam zamjenio sa jednim majstorom, odvrne se polugica za gas i onaj poklopac kao sto ima bosh pumpe msm da su 4 imbus sarafa... uglavnom nije bas toliko komplikovano da uzimaju po 100+km
Da imaju kakve slike i da se malo više piše o ovome, vjerovatno bi cijena bila manja
 
Top