Bosanski izum

Bosanski izum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
.nOKe je napisao(la):
meni je ovo bezze i nikad ga necu koristit
al svaka cast nasim momcima :cool:

tebi je bezveze, ljudima koji voze auta od 5 metara i neznaju da voze ovo ce ustedit velike pare na stalno farbanje i namirivanje stete ljudima koje zakace... puno toga ima sto ti koristis a ljudi kazu da im je to bezveze i da nikad nece koristit, znaci tebi sluzi jedna stvar a njima to nesluzi dok njima sluzi ono sto tebi nesluzi...
 
Član
kad sam vidio da zena fabiu karavan hoce da parkira na mjesto gdje jugo jedva stane....sigurno je potrebno nekima

a momcima svaka cast :cool:
 
BHT Ovisnik
dobra stvar:cool:
da mi je samo servo u jetti da se nomoram lomit bio bih zadovoljan:D
 
eh ovo je dobra stvar... .nOKe lahko je parkirati golfakad nema guzu veliku,i znas doklen trebas tacno u 1cm...al kad ima guz npr mercedes e onda je druga prica...ja priznam da u nekim slucajevima sa passatom imam problema kad ga treba uvuci negdje...jer u mene je hauba pozadi i onda ona kuka jos..pa se bojim da nebi zakacio koga..ili mozda sebi ostetio auto..kad sam vozikao peticu od starog nju je bilo lahko parkirati...zadnja sajba ti je ravna..pa lakse ide..;)
 
Član
vladica85 je napisao(la):
dobra stvar za glomaznija auta

de ba, vozim a8icu pa nemam frke sa parkiranjem (a nemam ni tih senzora), nego je promlem kod osoba što nemaju dovoljno osjećaja za prostor, a onda nema veze jel auto ili kamion...:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top