Bosanska posla

Bosanska posla

Član
Pa brate druga je stvar sa novim autom. Dok je u njihovom vlasništvu oni ga mogu oblijepiti smrznutim ćevapima.
 
ZELA GTI je napisao(la):
Pa brate druga je stvar sa novim autom. Dok je u njihovom vlasništvu oni ga mogu oblijepiti smrznutim ćevapima.

Smrznuti ćevapi su klizavi i ne mogu se zalijepiti, valjda misliš svježim, tek zavaljanim... :D :lol:


on top.
Što se tiče servisera i njihovih reklama, ispravan postupak je slijedeći:
kada obave servis na nekom automobilu, svoje reklamne rekvizite (naljepnice, okvire tablica ili štampane prospekte) jednostavno daju vlasniku prilikom preuzimanja vozila pa neka on radi s njima šta hoće.
 
Član
kad su tako darezljivi sto ne ubace u auto miris neki ili patosnice sa njihovim imenom ili nesto korisnije.. a ne samo reklame.. i to dzaba sve...

ja nisam htio na auto ni BiH naljepnicu, nego sam kupio magnetnu kad mi treba da je postavim i skinem kad ne treba.. i da mi onda neko lijepi naljepnice nazad.. necu
 
Član
stari mi radi u Bobar osiguranju...oni uz svaku registraciju vlasniku auta daju okvire za tablice, neki reklamni prospekt i vizit kartu...pa nek oni rade sta hoce s tim...nikad nikom od radnika nije palo na pamet da mijenja okvirove dok je auto tu...to je fino i kulturno a ne ovo sto oni rade, pa dodjes po auto a ono izlijepljeno sa svih strana reklamama...
 
Naravno da me nervira. Kako im nije mrsko stavljati to sve ? Jos ako su one debele naljepnice, joooj. Nemam ni one BiH naljepnice, nit stavljam onaj sticker gore, jos da mi oni lijepe... Sto rece Boss, sto miris ne daju, to mi ne bi smetalo, a ne da ga lijepe i cirkus prave od njega.

I da novo auto kupim poskidao bih sve naljepnice, ne zelim ih vidjeti. Ako kupim VW-a, logicno je da nema puno izbora gdje da se uzme kod nas. Il ASA il Nipex i jos neki, ili na primjer BMW, nemas gdje drugo uzeti nego kod TOmica.
 

JD.

Član
daki je napisao(la):
Okrenite se oko sebe, i vidjecete na 90% VW vozila na zadnjoj sajbi ili prednji vozacevim vratima da pise ASA PSA, ili pise na zadnjoj sajbi NIPEX, pa na 40% Audia u Sarajevu nazad pise INTERAUTO :) obratite malo paznju na to.

nije to isto

drugo je kad stave tu naljepnicu nazad prije nego uopste preuzmes nov auto. ja sam to odmah skinuo nisam ni do pumpe prve dosao :)

ali nakon servisa da ti lijepe po autu to ne smiju raditi bez pitanja...

i to za okvire za tablice jos gore, ja ih nemam nikako i sta sad on ce meni skidat tablice i stavljat ih u svoj okvir, aha kako da ne ... :D
 
Član
fino kazes, da neces ili de skinite i zdravo... i meni u osiguranju, uvijek ostave u gepeku njihov okvir, reklamnog mat., bih nalju, miris, pa ljepi ako hoces... skoro svaka skoda ima asinu ili ovdje u ze as auto nalju i njihov okvir...
 
Top