Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boriant Night blue...

stavis bilo kakve, sta komplikujes kao da ces ih stavljat :D samo skini naljepnicu gdje pise velicina :lol: i ja imam neke dedine, nezz jesul 12 ili 13", mogle su nekad na skodu, ali doduse onu 120 :)
 
Član
RE: Boriant Night blue...

Limpi je napisao(la):
stavis bilo kakve, sta komplikujes kao da ces ih stavljat :D samo skini naljepnicu gdje pise velicina :lol: i ja imam neke dedine, nezz jesul 12 ili 13", mogle su nekad na skodu, ali doduse onu 120 :)

:lol::lol::lol::lol:
 
RE: Boriant Night blue...

vec tako furam,imam 16" zimske 205-ice a lanci mi jos od kad sam imao na golfu 14" 175-ice,hehehe...
trebam slikati kako sam sebi istampao naljepnicu i prelijepio preko one sa oznakama za 14" i 15",kod mene su sad za 16" i 17"...

prijatelj mi se ponudio da radi felge pa sam njemu ostavio,nisam ni znao da mi je neka chrom boja na felama i tesko je naci...ali ostavio sma pa kad bude imao vremena nek ih uradi,ima jos do lijepog vremena...
 
RE: Boriant Night blue...

hehe....lijepe keskin felge :icon_smile: inace od mog komsije sa golf 3 VR6..... P.S one tvoje crno sive su odlicno na golfa njegovog sjele ;)
 
RE: Boriant Night blue...

renault_fan je napisao(la):
hehe....lijepe keskin felge :icon_smile: inace od mog komsije sa golf 3 VR6..... P.S one tvoje crno sive su odlicno na golfa njegovog sjele ;)

evo pretrazio sam cijeli internet i vjeruj da nisam nigdje nasao da su keskin,i nisu naravno..ali su Smoor mb 011...
jel imas kakvih slika od njegovog golfa?jesam se napatio snjim kad sam dolazio po felge...od 6 ujutru sam ja bio na nogama taj dan,dok sam iz srednjeg stigao u srebrenik pa u doboj,pa opet u srebrenik pa onda u srednje,ali dobro je sve ispalo,hehehe....
 
RE: Boriant Night blue...

renault_fan je napisao(la):
hehe nezz mislim da je pisalo tak na njima :icon_smile:

smoor su,ma isto je to smoor pravi fele i za neke avandgardne modele automobila,tako sam procitao,znaci da su kvalitetni ipak.... :icon_smile:

pukim48 je napisao(la):
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
necu ti vise nista reci:D

Nemoj se ljutiti,nisam mogao navrnuti,isao sam u bijeljinu jer mi je prijatelj sa porodicom prije dva dana nastradao u ugljevickoj obrijezi,sav se polomio pa sam mu isao u bijeljinu u posjetu...jutros sam svirao kad sam prolazio pored tvoje kuce reko ako budes bio da se makar pozdravimo,ali izgleda da spavas oko 7-8 ujutru.. :D
slijedeci put cu sigurno navratiti na fuka... ;)
 
Član
RE: Boriant Night blue...

ne ljutim se bolan....drugo zar ti nisi jutros prosao kroz priboj oko 10 sati...vidjeo sam te....bio sam kod stare kuce (preko pute one nove vodenice i skretanja za snijeznicu) :icon_smile:
 
RE: Boriant Night blue...

pukim48 je napisao(la):
ne ljutim se bolan....drugo zar ti nisi jutros prosao kroz priboj oko 10 sati...vidjeo sam te....bio sam kod stare kuce (preko pute one nove vodenice i skretanja za snijeznicu) :icon_smile:

jesam,isao sam prvo u ugljevik pa sam se vratio do sas-a oko 9-10 i onda isao za bijeljinu,da nisi slucajno bio kod onog keca sto je izgorio,bila dva neka momka,jutros sam vidio da je bio kec kod onog skretanja za teocak...
 
RE: Boriant Night blue...

znam gdje je to,slijedeci put skini majcu i trci za autom,hahaha
vidio si sigurno da sam bio full u autu,vozio brata i starce citav dan,supruga i malac ostali kod kuce....
 
Top