Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boriant Night blue...

Ja bas malo prije pregledo temu vidim da si odustao od onih sa falcom radi ostecenje a dobre felge steta sto nisu OK :icon_rolleyes:

Kakve su te jesil prodo one svoje 17'' il si kupio i te sad :icon_question::D
 
RE: Boriant Night blue...

nisu falcare,ali su zato po mom misljenju bomba za boru,namontirao sam jednu nazad da vidite kako lezi,ali nece da prebaci slike i gotovo,digitalna mi jucer plivala u solji(benjo je kupao) pa sam sa mobitelom slikavao ali njegov usb-kabal nece ni da cuje......
Keskin 18" 8J ET34 sa 225 40 18,ma prelijepe su na autu,a i dobar mi je bio posao,jer sam dao one svoje i uzeo nesto novca i ove u zamjenu,momku bile potrebne 17" na trojci..jbg,nekome sreca nekome tuga...


evo slika zasad,malo je ruzno jer je bora ko kobila ,ali postavit cu gevinde u toku slijedeceg mjeseca,a i prljava je sva...
moram malo bolje slikati da se vidi kako se fino uklapa..
 
RE: Boriant Night blue...

malo me podsjacaju na tomason tn1 kada se polako krecu (maloprije sam morao napraviti jedan krug sa tri 16" i jednom 18" na autu,komsija me upita sta je to,reko pukla guma pa stavio rezervnu iz gepeka,hehehehe),bas lijepo izgledaju,taman je velicina..one moje 17" su bile nekako male za karavana...
 
Član
RE: Boriant Night blue...

Svidjaju mi se felge i mislim da si napraviio dobar odabir, a znam kako ti je nesto cekati hehehe, nedaj se druze vrijeme leti...
 
RE: Boriant Night blue...

hvala druze,meni se takodjer dopadaju,ima na jednoj feli mala grebnica od ivicnjaka ali cu to sanirati uskoro....gume su skoro pa nove sve cetiri avon sa Y oznakom tako da su dozvoljene do 300Km/h,ali mislim da me elektronika ogranicava na 280,ali dobro je znati da imam rezerve... :D
 
RE: Boriant Night blue...

pukim48 je napisao(la):
mjauuuuu, predivne su :cool::cool::cool:
ocekujem te uskoro ;)

moze,samo malo sad pritisnuo posao ali sad ce lijepo vrijeme i vozanje na ljetnim...
evo montirao sam i prednju..
sorry na losim slikama ali digitalna je rikavela pa moram sa telefonom slikavati...



 
Top