Bmw7 e38 ili Bmw525d ?

Bmw7 e38 ili Bmw525d ?

Član
Drage koleginice i kolege,doslo je vreme da i ja sebi kupim auto. Naime prodajem motor,tj mislim da je vec otisao.,i odlucio sam se da uzmem auto.
E sada,sto se tice para,raspolagacu sa cifrom od oko 8000KM,nije puno ali nije ni malo. Za sada su u igri 2 auta,pomenuta 725 sa predjenih 190 000 (barem tako covek kaze) iz 1998,za cenu od 6500km nije registrovana, ili 525d sa predjenih 260 000 iz 1996 reg do marta 2013 za 7500. Ako vasi komentari budu protiv onda cu si lepo uzeti nekog pasata i svi sretni i zadovoljni,ali ne zelim pasata :) jos sam mlad :). Hvala vam dobri ljudi.
Btw uzmite u obzir dok budete komentarisali da su mi mesecna primanja oko 800 KM. :icon_cry:
 
Član
Mislim da je taj 2,5tds slab da vuce tu tezinu odnosno e38 limuzinu uzimaj nesto jace,,ma da je bolje e39 jer je za e38 preskupo odrzavanje neka me neko ispravi ako grjesim ;)
 
BHT Ovisnik
E38 to je tds ?,lađa od auta,ali stariji motor,opet to je poslabasno za njega,a nije ni jeftin za odrzavat kao vozilo
inace tds u svoje doba mnogo jak diesel motor,ako ne i najjaci u to doba ? dijelova tu i tamo
e39 jel td,tds ili 525d ? td nista,tds opet stariji motor,ovaj 525d svkako noviji motor,snazniji i manji potrosac, tds oept tu negdje vjerujem da se nosi s kilazom kao e38,ali mnogo dostupniji za dijelove i jeftiniji za odrzavat,tako da bih ja prije e39 iako je e39 lađa,ali u svkaom slucaju da JA kupujem vozilo trazio bih benzin i plin,radije si za te novce kupi 523i + plin,ili sam kasnije plati i ugradi i rahat si,mnogo zivahnije auto,vozis se s vecim gustom,dijelova koliko toliko ima,a vozis se i jeftinije nego s dieselom ;)
ima i iskusnijih koji ce ti dati bolje savjete, ovo je sto ja znam ;)
 
Član
Ti bi sa plaćom od 800 km vozio bmw 7 :lol::lol: Sva ta auta od toliko novaca i godina su obični krševi i jame bez dna. Pokrij se koliko si dug i širok i kupi neki gradski autić ili kompakt;)
 
Super Moderator
Stara su to vec drug auta, tds nije nesto imao sam peticu, ne ide nesto posebno, hoce da se kvari.. Ako bec hoces neki bmw onda bolje e39 benzin-plin... Izdrzljiviji, bolje ide, povoljnije ga voziti. Il sto neko rece strpi se jos malo ako sad imas 8000 skupi jos nesto para i neki e46 318-320i
Vidi drug kod mene u oglasima megane, ako ti se svidi posalji pm pa cu ti napraviti neku cijenu
Pozdrav
 
dobro ti kaze neko , e38 za 6500 i e39 za 7500 dizel su krsevi na kvadrat , bjezi od toga uzduz i poprijeko , inace vidim da si iz Gradiške , imaš lika u Gradišci što ima kamaru tih bmw-a . sto e32,pa e38 itd , u njega su auta stvarno mrak , cini mi se da on prodaje bas e38 728i , kod njega je cijena 16000, auto mu je mrak fakat , pa ti vidi sta ti taj prodaje za 6500...
 
Član
Kao što rekoše , biježi od tih tds-ova , em nisu u cvijetu mladosti a i ti motori se nisu nešto specijalno pokazali a najproblematičnije je kako je to održavano , uglavnom rupa bez dna.

Ako gledaš starijeg BMW-a , samo benzin gledaj a što reče Sarajlija071 , odi do Ristića , oni imaju kamaru 7-ica , a za tvoj budžet imaju 730i e32 , benzin/plin u perfektnom stanju , jest starija ali je sigurno u boljem stanju od tih grobova dizela.
 
Član
ljudi hvala na pomoci. niste me razocarali,stvarno je forum jedan od jacih. i ja sam se malo vise raspitivao,i uz vasu pomoc.,kupujem bwm kada ipak budem imao malo veca primanja. naime nasao sam nesto drugo. totalno drukcije od bmw-a,ono decacki san. naime radi se o hondi civic iz 1995,sa 75 konja i 1300 ccm,benzinac sa sekventnim plinom i reg do 8.2013. e ima li neko iskustva sa tim motorom? koliko sam ja cuo da je dobar te mislim da cu ipak uzeti to. uklopim se u cijenu i jos mi ostane za novu plazmicu ,i da ga malo sredim :) tj da stavim crnu foliju preko njega sa 2 crvene linije po sredini.
 
BHT Ovisnik
s hondom nemozes pogrijesiti,peri deri:cool: to je ona crvena ? netko je jucer-prekjucer stavio na forum da je prodaje,izgleda kao lutkica,cini se da joj je netko posvetio paznje
 
Član
ili evo pogledaj ovu sasinu (sasacrx) stvarno extra honda http://www.pik.ba/artikal/4622119/honda-civic-coupe-1-6-vtec/ ;)

jbg druze,kao sto su ti rekli to su sigurno krsevi za te pare,vise bi ti bio u avliji nego sto bi ga vozao ;)
 
Član
nema sta ova crna hondica je prelepa. ehehehe takvu sam pravio u need for speed ali acord :) doduse slicne su. mislim da cu ipak uzeti ovu crvenu :) . ljudi hvala vam , od srca.kada je kupim eto i slikica :)
 
BHT Ovisnik
ako uzmes ovu sašinu neces se zeznuti druze,auto je bomba,imas garazu,covjek je cuva kao malo djete,imas extra momacko auto,brzo,kvalitetno,vrijedi svake marke,bolje dodaj malo para za razliku od crvene i uzmi ovo,ionako si mislio do tih para,kasnije ces se kajati sto nisi;)
 
Top