BMW + Snijeg + Zena

BMW + Snijeg + Zena

Član
budala al ipak mi je zao a mogla je deset puta uci u auto kad ga izgurala ali sto ti je zensko...
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol:

Najjača je stvar da 70% vlasnika BMW-a 1 misli da auto ima prednji pogon. Dovoljno sam rekao.;)
 
Član
:lol: iam i kod nas ovakvih tek polozio tata kupi kcerki BMW da se coolira, ma stojadina im treba uzet :D da prvo nauce osnovne stvari :icon_rolleyes:

A jebote glupace jos se napucala riba,bolje da je zimske gume stavila :D
Jos izasla i gura auto :D:lol:
 
Ma ovako ti je u svemu, ljudima se ne da uopće razmišljati ni sekunde kako funkcionira neka stvar, nego svi žele odmah i sada.

I onda kad nešto zapne ispadnu ovaki kreteni kao ova dama sa BMW-om :lol:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
jooj carice,imam i ja jednog susjeda isti je ona covjek kupio mercedesa i naravno snijeg nije mogao uzac i stavio lance na prednje tockove i kaze jebo ti ovakvo auto nemoze ni s lancima uzac hh
 
Član
mato19E je napisao(la):
jooj carice,imam i ja jednog susjeda isti je ona covjek kupio mercedesa i naravno snijeg nije mogao uzac i stavio lance na prednje tockove i kaze jebo ti ovakvo auto nemoze ni s lancima uzac hh

:lol:
 
Top