BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
Eee da legla mu je doobroo :cool: ali je uzivo puno bolje jer se vide ikre u laku
A sto se tice avatara :lol: novi jeste :lol: ista zemska samo sa BMW znakom :lol:
 
Član
Hvala druze :cool: boja je super predvece bude skroz tamno curvena, preko dana je tamno crvena, a na suncu je crvena kao krv sa zlatnim ikrama :icon_smile: ja sam sa bojom prezadovoljan :icon_biggrin:
Sto se tice zatamnjivanja ne vjerujem da cu to raditi jer nece onda crveno crna unutrasnjost doci do izrazaja a i stakla su mi sva malo tamna fabricki (bronza)
 
Član
Hvala druze :cool: boja se najbolje vidi na suncu ali to cu prepustiti svom kolegi fotografu sa svojim aparatom da slika kad se sve zavrsi :cool:
Vecina posla je uradjena, sad ostaju jos zadnja sajba i branici i spustiti ga i da ide na cestu :icon_biggrin:
 
Član
Spuštaj to,ovako isto koza. :lol:Kad ga spustiš,nekako će sve doći do izražaja još više ;)
 
Član
:lol: :lol: :lol: Hvala druze :cool: Evo bas sada treba da postavim zadnju jos sajbu i da postavljam unutrasnjost nazad :icon_biggrin: onda ostane jos prednji spojler da zavrsim i da galiram njega i zadnji i na gepeku spojler i da stavim i spustim i cekam jos hauba da dodje sa slikanja :cool: i onda u fucanje moze :lol:
 
Član
I ja druze jedva cekam da bude gotov :D ostalo je jos malo :cool: a jedva cekam da mi dodje hauba i odna kad ga sklopim, onda pocinjem sminku ubacivati, daljihsko, centralnu, elektricne podizace, agel eyes, xenone, mozda buder radio led zadnja svijetla itd :cool::icon_biggrin: ali sve polako :icon_biggrin: sada da mi ga je sklopiti pa da moze se voziti a ovo sve moze ici usput i da se radi usput :D
 
Top