BMW prešao tri milijuna km

BMW prešao tri milijuna km

Član
preci ce svako auto i 6 miliona kilometara ako mu redovno mijenjas MOTORE

samo malooo .samoooooo malo,,,de prvo da saznamo jesul u pitanju kilometri ili metri :icon_question: :D
 
Član
i ja cu 5 puta zamijenit motor i prec 8 miliona kilometara...ha ya...

VR6Boki je napisao(la):
Sa 120 ga bocno opalio lik i on nastavio voznju. How yes no :lol:
jes vozio ahaaa mozda mislio ba daj vozio kako ga ovaj opalio i iso jos jedno 200 metara i on skonto haj ja vozim znas..:lol::lol::lol:
 
Član
dobar mu taj bmw skroz, znaci godisnje 85714 km prelazio ;) cojk cijli zivot proveo u svom bmw-u :cool:
 
Član
jbt, svako danas i pise.... cuj presao 3 miliona km a mjenjao boga pitaj koliko puta motor :D
a za ovaj bocni udar pri 120, jedini komentar je :lol:
 
Član
caus je napisao(la):
dobar mu taj bmw skroz, znaci godisnje 85714 km prelazio ;) cojk cijli zivot proveo u svom bmw-u :cool:
Sve vam je covjek rekao... jeben neki ribar prelazio 85 milja godisnje, vjerovatno je svaki dan isao, malo do tihog okeana, malo tamo malo vamo, valja sve ribe pofatat... biznismeni u njemackoj ne prelaze toliko, a kamoli ribar jebeni :D
 
Član
Mozda je i on zamjenjen bratom blizancem poslije tog bocnog udara od 120km/h... Pa to ne bi ni u kamionu prezivio, a kamoli da ostane u voznom stanju... Ja sam se sa 70-ak zabio u lika koji je stojao poprijeko, zakacio ga u gepek i usukao mu citav auto (peugeot 307), a ovaj bmw je kao sir kad ga udaris sa 50km/h... Gluplji su mi ovi novinari sto ovako nesto objave, a da ne ide u temu bajke i basne...
 
samo jos jedna prica za unucadi....
bez daljnjeg BMW je bio i ostao jedan medju najkvalitetnijim vozilima na trzistu,ali ovo je cista glupost...
...120 ga lupio i on nastavio voziti...- da ga je madracom sa 120 udario nebi mogao voziti,pogotovo sa bocne strane...
...vise puta mijenjao motor...-zasto je onda cudo sto je presao toliko,da je s jednim motorom presao toliko cudo bi bilo....
Dugogodišnji aktivan sportski ribič = dugogodisnji aktivan sportski lovac

ribolovacke price(pitajte MTR-a :D )
 
Član
Hjoj koja glupost, mijenjao motore, nigdje hrdje a vise puta imao udes, kuku lele sta sve ljudi pisu


punisher je napisao(la):
ovo je ko ona prica sa smetljarom, fali ti se on, kaze metem 15 godina sa istom metlom, pa kako covjece, pa dosad sam promjeno 20 puta drsku, a 30 puta doljnji dio metle


Hahhaha to kralju, Triger iz Mucki , legenda :D
 
Top