BMW. Physics lesson.

BMW. Physics lesson.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Porschefan je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Sporting ja vidim na parkingu i BMW 1, a on nema x-Drive nikako u ponudi.

Kako nema X1 x-drive pogon :icon_question: , ja mislim da ima, ali za razliku od X3 i X5 koji su isključivo x-drive, X1 ima u ponudi i verziju 2wd

mozda je mislio na obicnu seriju 1...hatchback.. :icon_smile:
 
Član
reklama je dobra , samo mi ofirni uleti nekih članova foruma koji se odmah nađu uvrijeđeni i sa svojim komentarima započinju prepirku koje je auto bolje itd , koliko sam ja na forumu niko nije nakon prepucavanja promjenio svoj stav ili mišljenje tako da mi pomalo počinje smetati što većina tema ide u ovom pravcu. iskulirajte :icon_exclaim: :spam:

mirza_90 je napisao(la):
:cool::cool::cool::cool:hahahahhahahahhahah oni se samo izmedju vrijedjaju a cinjenica je da su obje ove marke automobila extra .........:icon_smile::icon_smile:

potpis
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Astra je napisao(la):
fazon je sto u bmw-u moras dati 5 hiljada maraka za X pogon da imas normalno auto, a ovdje u startu imas all season auto...

Ko ti to kaze slago te je...pogledaj malo ponudu motora i quattro pogona za sve modele pa onda pisi...
:D:D:D:D
jesi ti normalan da te ja pitam? sta ti mislis da dodje dzaba x drive na bmwu? ..... evo ti cjenovnik za seriju 3
http://www.tomic.ba/fs/cjenik/BMW%203%20touring%20E91%20010307%20osnovni%20modeli.pdf
330 d bez x-a 86 hiljada, a sa x-om skoro 93 hljade sa x-om dakle 6-7 hiljada km-a nadoplata da dobijes "mogucnost" da auto mozes vozat po svim uvjetima, za audia isto 7 hiljada km doplate za quattro... Dakle ja govorim da ovog audia sa serijskim (prednjim) pogonom mozes vozit gdje god i kad god, a bmw glumi ukras u garazi zimi .... a ne svadjamo se vec samo iznosimo cinjenice...
 
Ja se ne bih složio da je prednji pogon svemoguć i da se može voziti baš uvijek i u svim uvjetima (ovdje je riječ o dubokom snijegu), ima testova gdje je upravo stražnji pogon učinkovitiji od predjeg u takvim uvjetima.
 
Član
Astra je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
Astra je napisao(la):
fazon je sto u bmw-u moras dati 5 hiljada maraka za X pogon da imas normalno auto, a ovdje u startu imas all season auto...

Ko ti to kaze slago te je...pogledaj malo ponudu motora i quattro pogona za sve modele pa onda pisi...
:D:D:D:D
jesi ti normalan da te ja pitam? sta ti mislis da dodje dzaba x drive na bmwu? ..... evo ti cjenovnik za seriju 3
http://www.tomic.ba/fs/cjenik/BMW%203%20touring%20E91%20010307%20osnovni%20modeli.pdf
330 d bez x-a 86 hiljada, a sa x-om skoro 93 hljade sa x-om dakle 6-7 hiljada km-a nadoplata da dobijes "mogucnost" da auto mozes vozat po svim uvjetima, za audia isto 7 hiljada km doplate za quattro... Dakle ja govorim da ovog audia sa serijskim (prednjim) pogonom mozes vozit gdje god i kad god, a bmw glumi ukras u garazi zimi .... a ne svadjamo se vec samo iznosimo cinjenice...

Naravno da se ne svadjamo :D:D
niko ne dobije ni x ni quattro djaba na autu, al ja u ulici imam momke koji voze bmw zimi dakle nije im ukras na parkingu. Jedan je benzinac drugi dizlo, jedan starijeg godista jedan mladji... Dakle kako god okrenes, nisu na parkingu kao ukras...:D:D
 
BHT Ovisnik
joj kako mrzim ove price bmw stoji u garazi,cak sto vise koga god od blizih znam kazu jednom bmw uvijek bmw,sto ste toliko iskompleksirani

btw. dobra reklama:cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
joj kako mrzim ove price bmw stoji u garazi,cak sto vise koga god od blizih znam kazu jednom bmw uvijek bmw,sto ste toliko iskompleksirani

btw. dobra reklama:cool:

POTPIS VELIKI, fakat su me poceli nervirat ljudi koji kazu zadnja vuca sranje, nesmijes ga vozit po mokrom po snijegu, ljudi dragi prvo probajte BMW a pa onda pricajte takve price.
 
Početnik
jel zec brz? jel najbrzi u svojoj klasi????


jel zec ima pogon na sve 4, prednje 2 ili pak na zadnje 2 noge??
 
Član
Evo još malo ulja na vatru , BMW vs Audi :lol::lol::lol::lol:
[attachment=31306][attachment=31307]
 

Prilozi

  • 3428480136_5f19995915_b.jpg
    3428480136_5f19995915_b.jpg
    132,3 KB · Pregleda: 10
  • 3428478674_5287b7f702_b.jpg
    3428478674_5287b7f702_b.jpg
    131,2 KB · Pregleda: 10
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top