BMW-om usmrtio pješaka u Vitini i pobjegao u Hrvatsku

BMW-om usmrtio pješaka u Vitini i pobjegao u Hrvatsku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pješak Veselko Boras (50) poginuo je sinoć u prometnoj nesreći koja se dogodila u 20.45 sati na Magistralnoj cesti M-6 u mjestu Vitina u općini Ljubuški, stoji u priopćenju iz MUP-a Zapadnohercegovačke županije. Nastradalog Borasa udarilo je osobno vozilo marke "bmw" hrvatskih registracijskih oznaka, koje se nakon toga udaljilo s mjesta nesreće.

Unesrećeni pješak prevezen je u Dom zdravlja Ljubuški, gdje mu je ukazana hitna medicinska pomoć. Nakon toga je kolima Hitne pomoći upućen u Sveučilišnu kliničku bolnicu Mostar, ali je na putu do bolnice podlegao ozljedama,

U radu na otkrivanju odbjeglog vozača, pripadnici zapadnoherecegovačkoga MUP-a stupili su kontakt sa splitsko-dalmatinskom Policijskom upravom i već noćas oko 1.30 sati stigla je obavijest iz Policijske postaje Vrgorac da je identificiran mogući počinitelj opisanog kaznenog djela, stoji u priopćenju iz MUP-a Zapadnohercegovačke županije.
 
Legend
seljacine glupe
kupi bmwa konta mangup
treba ga strijeljat kad ga uhvate..

cuj pobjegao u HR, i kakav nam je zakon, tamo mu ovi dusmani nece nista.. :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ma to je vec zavrsen slucaj, cim je pobjegao u svoju maticnu drzavu i ako je jos policajac, ocigledno je znao sta radi...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
jos jedan dokaz da su 70% drotova kriminalci i klosari (ovo 30% su seljacine)
Ovu priliku bi iskoristio da pozdravim sve policajce MUP-a Kantona Sarajevo odjel - Saobracajna policija -

Ja poganije sorte ljudi u zivotu nisam sreo!!!
 
Legend
citaju oni ovo, sve se zna
al nea veze.. isto tako znaju da je 80% policije korumpirano, i da ce svemu doci kraj jednog dana, pa i tom njihovom primitivizmu, cinizmu i ostalom

ajd kad smo vec kod policije, neki dan bas gledam,i nekakav me jad opalio, jebote pa one petice sto oni voze, su toliko unistene da je to nevjerovatno, nema niti jedna da je "Citava" netaknuta znaci, svaka je zagrebana, udarena 1-2-3-4x, sa svih strana, po pragovima su vec pocele hrdjat, strasno..

onda nije mi jasna cinjenica, zbog cega su im auta uvijek upaljena, znaci smetljari stali kod HOSE KOMERCA (naravno uzverali ga uz onaj trotoar do 20cm-ko da je dzip) i radi auto, njih dvojica sjede unutra, klima naravno radi..satro nesto pisu, nadgledaju saobracaj, a sjede tu i smekaju one trebice sto prolaze.. uzas)

nego ljudi moju.. sretno nama sa ovim modernim drumskim razbojnicima, onaj pardon drotovima ili ti ga policijom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top