BMW naletio na gradilište autoputa A1, jedno poginulo

BMW naletio na gradilište autoputa A1, jedno poginulo

Član
vozi se brzo, ali i ovi sto rade vrlo lose obiljezavaju ili nikako...
jucer idem kroz tuzlu obje trake ciste auta idi objema, najednom sam naletis 'ukopan' kamion na lijevoj traci radi se rasvjeta ili sta vec, pa opet nakon nekoliko stotinam metara bager itd., nigdje apsolutno nikakve oznake , cunja, nista ..ladno se zakucati ako malo nepazis :icon_eek:

rip :icon_sad:
 
Član
R.I.P. Dino .. Da ti Allah podari Dzenet i vjecni rahmet.. Brza voznja zavrsi ovako ..Dino K. i Skaljo su prosli sa extremno teskim povredama , visestrukim lomovima ,ali van zivotne opasnosti .. brz oporavak zelim
 
Član
Jbg omladina nema sta radit nema dje protjerat kera pa ufate brzo vozit i zavrse na tabutu. Prije je bilo bolje jest da nije bilo kompijutera i ostalih dzidza al bilo je dobro raja se sastavi pa osnuje neki bend pa malo svirka malo cuga malo cure posle zenidba djete kuca i on je rahat.
 
Član
saledoboj je napisao(la):
Jbg omladina nema sta radit nema dje protjerat kera pa ufate brzo vozit i zavrse na tabutu. Prije je bilo bolje jest da nije bilo kompijutera i ostalih dzidza al bilo je dobro raja se sastavi pa osnuje neki bend pa malo svirka malo cuga malo cure posle zenidba djete kuca i on je rahat.

;)
i ovdje je tako,uzmu od roditelja auto i gas,moj jedan komšija mlađi od mene vozi nekad 120 kroz naselje...

Gledao sam onaj video sa mjesta nesreće,nisu nikako kočili izgleda direkt u beton :icon_sad:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3kj1tIPi-_o[/video]
 
Član
sta krivite signalizaciju, ima znak, mislim 40 i znak za radove na putu...da su isli 40-50-60, stali bi prije ovoga...
RIP za momka, znao sam ga, bio je ok, a nadam se da ce ostala dvojica imati brz oporavak
 
Član
Jbg oni su udarili jednog vise nema ovi se mozda izvuku sta su oni radili to samo oni znaju i niko drugi, a sta rade putari i kako markiraju cestu to znamo svi, u Austriji pored ceste travu kosi kosacica na uminogu u nas putar sa trimerom o ostalim stvarima necu ni govorit...
 
signalizacije ima do tog nije toliko mada jest ruzno krivina napravljena ali ima signalizacije i cunjeva i svega a u 5h ujutro se vracali iz busovace sto znaci da su prolazili tim putem kada su isli gore a kaze covjek sto radi u trafici da su i po gradu par puta preko 100 picili gore dole bulevarom tu noc tako da ima dosta i do divljanja autom mada mi zao opet ljudi a pogotovo ovog momka koji je bio SUVOZAC a oni u svakom slucaju najgore nastradaju RIP
 
Član
Mana naših cestara je seljačko označavanje radova na putu.... tako je u Hercegovini, a nažalost vjerujem i u čitavoj BiH.. istjeraju mašine na put, kao da oko kuće rade, nigdje nikakvog znaka, a ti kao vozač trebaš imati 4 oka!!!
RIP
 
Član
zerocool152003 je napisao(la):
signalizacije ima do tog nije toliko mada jest ruzno krivina napravljena ali ima signalizacije i cunjeva i svega a u 5h ujutro se vracali iz busovace sto znaci da su prolazili tim putem kada su isli gore a kaze covjek sto radi u trafici da su i po gradu par puta preko 100 picili gore dole bulevarom tu noc tako da ima dosta i do divljanja autom mada mi zao opet ljudi a pogotovo ovog momka koji je bio SUVOZAC a oni u svakom slucaju najgore nastradaju RIP

;););)
 
neiskustvo i tatinih 200 i kusur konja cuda cine...koliko je tu ogranicenje? sto odma krivit signalizaciju i znakove? nije kod nas, ruku na srce, kao u EU to fino obiljezeno, ali ja iskreno smatram da je u EU nepotrebno pretjerano do te mjere da bi i retardiran cojk razumio o cemu se radi...kako kod nas obiljeze, dovoljno je...
 
Top