BMW M5 Cabrio od pre 20 godina

BMW M5 Cabrio od pre 20 godina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
steta , garant su poslije skontali da su se zaj*ali , da je tad izasao u prodaju poharo bi 124-ku do daske :cool:
 
MTR je napisao(la):
steta , garant su poslije skontali da su se zaj*ali , da je tad izasao u prodaju poharo bi 124-ku do daske :cool:

al nije :icon_smile:

124-ku nije poharala ni limuzinska verzija tako da ni cabrio ne bi bolje prosao mada mi se svidja i previse , ovi stari cabrioleti su mi extra :cool:
 
Član
uhhhh...kako je mocno odradjen...:icon_eek:

ajmo svi kolektivno pokusati ih nagovoriti da naprave 5000 komada ovog cabrija za nase trziste...naravno, mora biti dizel:D:lol:
 
Kako su ljudi pravili dobra auta u tim godinama, šteta što nisu išla u prodaju...pa da su barem napravili 100 primjeraka to bi i danas bio pravi hit a toliko bi im se i više nego isplatilo što se tiče prodaje sigurno :icon_rolleyes: al eto, šteta, prelijep primjerak ;)
 
ne moze obicni auto nikad biti ljepsi od cabria,tako je bar kod mene...nenormalno se lozim na njih :icon_smile: :icon_smile:
 
tvrdoglavi je napisao(la):
ne moze obicni auto nikad biti ljepsi od cabria,tako je bar kod mene...nenormalno se lozim na njih :icon_smile: :icon_smile:

Slazem se jarane, i meni isto kabrioleti su super, pogotovo dvosjedi, Z3 primjer, kojeg cu uzeti cim budem imao love hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top