BMW M3 CSL E46 - najbolji sportski automobil kojeg je BMW ikada izgradio?

BMW M3 CSL E46 - najbolji sportski automobil kojeg je BMW ikada izgradio?

Početnik
Clio RS je opet bolji auto ,tako su testovi sportskih auta rekli..Mada nebi se zalio kad bi mi ga neko poklonio,vjerujem da je predobar ;)
 
Početnik
to nisam ja rekao vec tako je EVO magazin rekao (vjerovatno niste ni culi za njega ali eto) a oni koji znaju sta je EVO znat ce i kakva je njihova "politika" tj da nevuku ni na ciju stranu...Al nemojte se odma uzimat,ljudi i pametniji i strucniji i od mene i od vas zajedno su to rekli ;) Ostani hladan popi' Šveps :lol::lol:
 
Lija, valjda misliš na izbor EVO auto godine 2005, kad je Clio 182 Trophy bio na 3. mjesu a M6 iza njega na tablici...:icon_confused:

Clio je možda najbolji u svojoj klasi ili najbolji auto sa prednjim pogonom, ali da ima bolje vozne osobine od M3 CSL-a, to je prilično smiješna izjava.
 
Dobro sta sad,ako ima veci motor i bolje ubrzava znaci automatski je bolji auto?Inace nisam ljubitelj Bmw-a,ne privlace me mnogo,tako da neznam stvarno...Sto se tice zvuka,i ja se slazem da je audijev petak Bog i batina.
 
Član
Majko draga. Zagovornik sam malih jeftinih jurilica ali porediti ih sa m3 csl je previše čak i za mene. Ja bar vozim jeftinu jurilicu i ponekad pročitam EVO časopis:D
 
Početnik
Porschefan je napisao(la):
Lija, valjda misliš na izbor EVO auto godine 2005, kad je Clio 182 Trophy bio na 3. mjesu a M6 iza njega na tablici...:icon_confused:

Clio je možda najbolji u svojoj klasi ili najbolji auto sa prednjim pogonom, ali da ima bolje vozne osobine od M3 CSL-a, to je prilično smiješna izjava.

Ako imas magazin iz 2006 godine i test se zvao Nemoguca Misija 1 i 2 u toj 1 su bila ajmo rec ova slabija nama dostupnija auta i Clio je bip prvi Bmw 2,dok u ovom drugom su bila supersport auta i clio i Bmw i rekli su fino da rijetko koji auto moze ponuditi ono sto Clio RS Trophy moze,i on je zauzeo 3. mjesto evo i napisat cu plasman svih auta..

1.Ford GT
2.F 430
3.Clio RS
4.Gallardo SE
5.M3
6.Cayman S
7.A.M V8 vantage
8.Bmw M6
9.SLK55 AMG
10.TVR Sagaris

i opet ponavljam da to nisam rekao ja vec ljudi koji su zvucna imena motor-sporta i koji znaju bolje negoi mi svi zajedno :icon_biggrin:
 
M3 CSL uopće nije bio u tom testu tako da...

A kada već govorimo o zvuku motora, ni jedan SERIJSKI ili STOCK turbo motor sa serijskim auspuhom nema ljepši zvuk od atmosferca kakav je u M3 CSL, evo pa poslušajte i pogledajte:


<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/U4T-hqlb5gM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
nesto sam ocekivao i vece cijene..
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=btnoryccock3
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=v4nh2xjtuxzw

a pogledajte ovaj :)
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bsktqwbhogm3


znaci, 100tinjak hiljada treba i moze se imati jedan ovakav.. :cool:
 
Početnik
Lija samo kaze ono sto je procitao,a sad vi ste vjerovatno svi vozali CSL zajdno samnom :D pa vi znate najbolje,strucnjaci nema sta...Clanka nema,more bit bidne more bit nebidne al clanka nema ;) de ba ljudi pustite vi mene,imate svoje misljenje ja svoje i to je to..Necemo se sad udarat jebesi CSL i RS ionako su nam nedostizni
 
Član
Clio je mozda zabavniji za voznju, to EVO magazin i ocjenjuje najcesce. Clio tu sigurno ima prednosti u odnosu na M3, laksi je i manji je, sto je na obicnim cestama ogromna razlika. Mozes se igrati s njim gdje s onim i ne smijes pomisliti. CSL je vec nesto drugo, ima neke mane u odnosu na Clio prije svega jer je veci, al s druge strane, sva ta velicina i tezina donosi i neku sofisticiranost, koju Clio nema. Sad s koje strane to gledas, ima mnogo veze...
 
Član
Sve to lijepo receno, samo ... kako opet mozete poredit Clia Rs sa CSL-om ??? To mi nikako ne ide u glavu...
Clio s prednjim pogonom zabavniji za voznju od CSL-a sa zadnjim pogonom, hajd i to da cujem...:D:D

Vjerovatno i na stazu kad odete, taj svestrani Clio je mnogo brz...:icon_eek:

Nürburgring lap times:
BMW M3 CSL (E46) 7:50.00
BMW M3 (E46) 8:22.00
 
Član
Neko se ovdje ludih gljiva najeo izgleda,citam i ne kontam nista kad neko istestira clio koji god hocete i m3 csl-a na stazi ko sto sam ja imao priliku i kad kaze da je clio bolji i zabavniji taj je samo lud za francuskim autima i nezna o cemu prica,po meni csl ima mozda i najbolje vozne osobine kakav jedan bmw ima i bas je sa njim freude am fahren,sto se tice najboljeg automobila definitivno sam za csl,m6 i e30 m3.nijedan test koji kaze da je clio bolji od obicnog 330 e46 nije tocan a da ne pricam o m3 e46,meni prijatelj iz Prijedora ima Csl-a sa Svicarskim tablama mozda na njega mislite,za nekog drugog u BiH neznam
 
Top