BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

BMW automatik... grozno :icon_cry:

E sad je li udaran ili ne, ne znam na oči nije loš... :icon_smile:
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

BMW je drama stvarno je extra..al automatik,steta..al u svakom slucaju nek je sa srecom..:cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Kako je samo perverzan, jede malu djecu... Malo ga jebe sto je automatik, al Boze moj:cool:

Nije to dzaba Bog Motornih Wozila:D
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Nije mi jasno ako si prodao micija zasto nisi zvao da se dogovorimo...za...
http://www.market.ba/oglas/268692

Vidim svašta ljudi pišu, kojekakve budalaštine...
Što se tiće mog auta koga zanima neka pogleda, muha sad jest savršen, mislim da se više nista nema uraditi na autu.
Što se tiće udaranja auta, ja ga u guzove poljubim ko mi nađe E36 325i da nije udaren...i da je ovako urađen sa ovom opremom, ovakvom stanju i za ove pare koje trazim (14700KM)
Što se tiće E46...koji ce mi k... E46 koji je gologuz i koji još koristi kasete e u pm...a M paket da ne spominjem...naucna fantastika...izuzev ljudi koji voze bmw samo da se kaze da voze bmw...
Ljudi dali ste svjesni koliko kosta M-paket? E46 da valja se nece sigurno podavati za 17k a kamoli za 15...

Tvoj auto sam trebao da kupim dok je jos bajrica vozio i znam kakav je tad bio...ja ga nisam htjeo sto nije imao klime i sto je automat...ako tebi to ne smeta, odradi servis, dotegni sta treba i uzivaj.
Ako ti bude trebalo nekih savjeta zovi...
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Muha iznenađuješ me... obaraš sebi rejting čovječe ne samo u ovoj temi već i u još jednoj sam primjetio... vozi ko šta može... ti ako voziš boljeg bmwa od ovog nemoraš da sereš po njemu i pričaš bezze.

Bmw je pravo fin što jest jest, jest da nevolim automatik, ali i sam se navozam automatika više već manuala :D

Samo naprijed, puno pređenih kilometara i sve najbolje ;)

pozz.
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

antrax je napisao(la):
Muha iznenađuješ me... obaraš sebi rejting čovječe ne samo u ovoj temi već i u još jednoj sam primjetio... vozi ko šta može... ti ako voziš boljeg bmwa od ovog nemoraš da sereš po njemu i pričaš bezze.

Bmw je pravo fin što jest jest, jest da nevolim automatik, ali i sam se navozam automatika više već manuala :D

Samo naprijed, puno pređenih kilometara i sve najbolje ;)

pozz.

Hvala ti i potpissss
 
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Auto je super, nisam neki ljubitelj BMW-a, al' vam mogu pozeliti puno predjenih kilometara bez kvarova, i da vas sluzi dobro sve dok vam ne dotuzi pa zamijenite hehehe :cool:
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Hvala ljudi na dobrim komentarima,a za pojedince se ne obazirem,jer neki ne znaju kako je zaraditi auto od nekoliko hiljada,a ja sam prezadovoljan hvala Bogu dragom...
 
Legend
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

ma druze najbitinije je da si ti zadovoljan,uzeo si super auto tako da nema potrebe da se obazires na ove komentare...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top