BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Pa koliko je trazio vlasnik za ovo auto ako se smije znati...? Ja jos uvijek cvrsto stojim iza Mitsu-a:icon_smile:
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

muha je napisao(la):
Ma kazu bio na krovu,kazu malo kucnut.kaza nikada udaran.Sto ljudi,sto cudi.
Auto je u odlicnom stanju,a ako je udaran neka neko prepozna ako je sasiven kako kazes,ta rijec znaci da je usinut i silicno,a ako je toliko udaren zasto je njegov blatobran popravljen:cool:
Ali ne bitno nijedan nije savrsen a meni je odlican,jer malo ih je ovakvih....;)


mislim da negdje imam slike auta kakvo je bilo

pa ti stavim

evo i ovaj je savrsen jelde
http://www.market.ba/oglas/268692

ali su u pozadini krije jedna bandera po sred auta :)

mogu ti pokazati sve sto je mjenjano na autu

mada ako si ti sretan dobro je :) i to je bitno.. samo

Fkt ne kontam sta hoces da kazes,a cijena nije tajna placen je 11500KM
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Brate neka je sa srecom. Ma pusti ove sta pricaju vazno je ono sta ti mislis, nesumnjam ja u tebe. Neka dusmanaju boli te k.... . Bavarija je perverzija. Pozzzzzzzzz
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Ma super je auto kono... pusti priče... Markantan je na onom ćoršku koliko je i Mitsubishi bio.. :cool: pretpostavio sam da je vas i prije nego sam vidio na forumu..
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Aditas je napisao(la):
Ma super je auto kono... pusti priče... Markantan je na onom ćoršku koliko je i Mitsubishi bio.. :cool: pretpostavio sam da je vas i prije nego sam vidio na forumu..


Hvala komsija heheheh
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Flex Gt je napisao(la):
Brate neka je sa srecom. Ma pusti ove sta pricaju vazno je ono sta ti mislis, nesumnjam ja u tebe. Neka dusmanaju boli te k.... . Bavarija je perverzija. Pozzzzzzzzz

Hvala brate mah neka dok pricaju znaci da valja hehe;)
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Za ovog 325i sa marketa sam i ja cuo svasta. Mislim da je tesko naci bilo koji jaci auto da nije udaran, sad je samo pitanje koliko. Mene ne brinu uopste blazi udari, udaren lagano tamo i vamo, zamjenis lim i vozi dalje, kriticni su oni koji su poremetili nosecu strukturu auta...
 
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Extra auto mi smo zakasnili 3 sekunde da je pogledamo i zamjenimo al si prije nas :D nek je sa srecom presao dosta km kako na plinu tako i na benzinu :D
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Little Dragon je napisao(la):
Extra auto mi smo zakasnili 3 sekunde da je pogledamo i zamjenimo al si prije nas :D nek je sa srecom presao dosta km kako na plinu tako i na benzinu :D


Aaaaaaaaa ti si taj dakle hehehehehhe... Bili smo brzi !!


Hvala:icon_smile:
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Super BMW necete se pokajati ko bombona :icon_biggrin:, a za ovo udaren nije-jeste pa koje auto u Bosni danas nije udarano...

Bitno je da se vama svida :cool:...
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

Pristojna cijena za ovakvo auto...a sad koliko je i dali je bio udaran to ostavljam drugima...a sto se tice tog oglasa sto je muha izbacio...ima i ovde u oglasu taj isti...lik trazi oko 15 000km za njega a ocigledno jos uvijek nije svjestan da se sad moze naci e46 za te pare...a 11 500 za ovakvu e36icu je dobra cijena...tako da uzivajte u blagodatima kralja svih vozila i neka vam je sa srecom jos jednom;)
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

e zato nevolim auto iz bih meni su se par auta ogadila bas radi ovakvih prica al stas narod je takav
 
Član
RE: ------BMW ///M OPTIC----------

nodiash je napisao(la):
Pristojna cijena za ovakvo auto...a sad koliko je i dali je bio udaran to ostavljam drugima...a sto se tice tog oglasa sto je muha izbacio...ima i ovde u oglasu taj isti...lik trazi oko 15 000km za njega a ocigledno jos uvijek nije svjestan da se sad moze naci e46 za te pare...a 11 500 za ovakvu e36icu je dobra cijena...tako da uzivajte u blagodatima kralja svih vozila i neka vam je sa srecom jos jednom;)


:cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top