BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: --BMW ///M Technik-- Mali Update :)

VR6Boki je napisao(la):
Nisu bitni MP za kvalitetu slike, to je cisto marketing, raja se zaleti na te MP bez potrebe. Kod nas misle, sto vise MP to bolji aparat, sto i nije bas najtacnije. Ja kad sam ovaj svoj aparat kupovao pojma nisam imao koliko to MP ima, jer sam znao da ima preko 5, a meni vise i ne treba :D

Da upravu si,po meni od ovih "srednji" mobitela K800i ima najjacu kameru;)
 
Član
RE: --BMW ///M Technik-- Mali Update :)

Sada samo kuliranje;)
Evo par slikica cisto da se vidi kako trenutno izgleda :)
amsao8.jpg

1zcoh1c.jpg

29w31vo.jpg

357f4zq.jpg

2u5wdi1.jpg

2z6fmzo.jpg

2cdful2.jpg

16hkbwj.jpg

2i93zfs.jpg

2r5sr28.jpg

2elfbwo.jpg

264kod5.jpg

n62qgj.jpg

25tcc2u.jpg

a0dhjs.jpg

qxkrxh.jpg
 
Falc i lip naprijed :D to je barem po mom mišljenju ;) sviđa mi se ovo baš što je crno nebo, jedan veliki plus za unutrašnjost sa tim :icon_smile:
 
Član
djavolica je napisao(la):
Falc i lip naprijed :D to je barem po mom mišljenju ;) sviđa mi se ovo baš što je crno nebo, jedan veliki plus za unutrašnjost sa tim :icon_smile:
Da i jos obrvice do kraja na zmigavce:icon_smile: ,a crno nebo ima samo pravi M i ja :lol::lol::lol:
 
Obrvice manje više...nije loše al ja bi hi skroz ukinula recimo :icon_smile: Znam za nebo da je od M-a, prava stvar ;) A baš gledam ev kolko onako mala stvar kao što je onaj lip mijenja izgled naprijed, samo su i skupi plaho kolko vidim :D
 
Član
djavolica je napisao(la):
Obrvice manje više...nije loše al ja bi hi skroz ukinula recimo :icon_smile: Znam za nebo da je od M-a, prava stvar ;) A baš gledam ev kolko onako mala stvar kao što je onaj lip mijenja izgled naprijed, samo su i skupi plaho kolko vidim :D

Bice to do proljeca sve ako Bog da ako ga ne prodam:icon_smile:
Bez obrvica mi nije toliko ljut izgleda nevino opasan:lol:
 
TDi Power je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Obrvice manje više...nije loše al ja bi hi skroz ukinula recimo :icon_smile: Znam za nebo da je od M-a, prava stvar ;) A baš gledam ev kolko onako mala stvar kao što je onaj lip mijenja izgled naprijed, samo su i skupi plaho kolko vidim :D

Bice to do proljeca sve ako Bog da ako ga ne prodam:icon_smile:
Bez obrvica mi nije toliko ljut izgleda nevino opasan:lol:

Ma oni su ljuti inače kako god :D takve ih fabrika napravila :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top