bmw kockica, ler gas

bmw kockica, ler gas

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ekipa zanima me sta bi moglo bit na kockici kad je masina zagrijana i kad ga upalis da je nemirna u leru, al samo kad je topla? koliki je to problem i koliko je skup popravak?
 
Član
skini očisti WD sprej samo pazi ima unutra senzor nemoj ga ostetiti

obrati se nik- bmwscaner
 
Član
skini ler ventil naspi vd i mucaj i ponovi nekolko puta postupak
ako ti auto ima lamda sondu provjeri je moze i ona da jebe stvar
neko crijevo od vakuma ako ti fuce fals zrak takodjer
ima gomila stvari sta moze da bude ali pokusaj sa ovim
btw koji je motor da mogu da razmislim malo sta bi jos moglo da bude ali ko prvo od ovoga pocmi
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
skini ler ventil naspi vd i mucaj i ponovi nekolko puta postupak
ako ti auto ima lamda sondu provjeri je moze i ona da jebe stvar
neko crijevo od vakuma ako ti fuce fals zrak takodjer
ima gomila stvari sta moze da bude ali pokusaj sa ovim
btw koji je motor da mogu da razmislim malo sta bi jos moglo da bude ali ko prvo od ovoga pocmi

1.8 is 91 god., nije moj to jedan decko prodaje pa me zanima, mozda bi ga uzeo. trazi 2500 eura,nije fix. 209 tis.kim. reg do 9 mjeseca.
kaze da ga samo to zaj..va. pa sta mislis jel se isplati?al uzmi u obzir cijene u RH. hvala
 
Član
neznam tek kad provozam auto mogu ti reci sta i kako ali to nije puno para ako je auto ok stanje btw jel imas sliku od tog auta i ako vec kontas da kupis momak prodaje 318 is crni M technik full oprema i sve imas ga na hr forumu isto je cijena oko 3000eura
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
neznam tek kad provozam auto mogu ti reci sta i kako ali to nije puno para ako je auto ok stanje btw jel imas sliku od tog auta i ako vec kontas da kupis momak prodaje 318 is crni M technik full oprema i sve imas ga na hr forumu isto je cijena oko 3000eura

dao bi ga i nize al neznam jos koliko.
 
Član
hm cini se uredno auto i ako je ovako ko na slici to nije uopce mnogo para tolka im je cijena ako ista valja moj savjet nadji kakva dobra bmw majstora da ti to sve pregleda digni na dizalicu pregledaj tragove lupanja prijasnjih i trulez i svasta nesto i onda razgovarajte o cijeni :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
hm cini se uredno auto i ako je ovako ko na slici to nije uopce mnogo para tolka im je cijena ako ista valja moj savjet nadji kakva dobra bmw majstora da ti to sve pregleda digni na dizalicu pregledaj tragove lupanja prijasnjih i trulez i svasta nesto i onda razgovarajte o cijeni :)

to cu i napravit, to mu je malo starija slika jer meni je reko da bi trebalo poliranje. a ova slika je u auto-praoni. kaze da je malo na desnom pragu poceo dobivat malo trulezi,tj. kao tockice. al to nije nista strasno bitnije je sta je pod haubom. sutra cu ga ic gledat pa cu stavit novije slike.
pozdrav, i hva;)la na savijetima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top