BMW e60 CCC iDrive

BMW e60 CCC iDrive

Član
Pozdrav! Trebam pomoc. Moje auto je BMW e60 2005god. ,mala navi MASK , ima professional telefon i CCC ready,tako pise u specifikacijama. Zelio bih ugraditi CCC veliku navi,kako ide procedura? Jel moguce spojiti,sta treba odraditi softerski..trebaju li neki posebni konektori itd? Na sta treba obratiti paznju kad se kupuje itd.. Bio bih jako zahvalan na savjetu. Ima li neko ko bi to znao ugraditi?
 
Član
Tesko druze da ces asci ovdje odgovor na to :D na forumu ljudi koji voze e60 stanu na prste jedne ruke :p
 
  • Like
Reactions: Kec
Legend
pa nije rekao da trazi za f10..
ko da je e60 nedostizan auto..
ne razumijem vam komentare nikako al et..
 
Član
pa nije rekao da trazi za f10..
ko da je e60 nedostizan auto..
ne razumijem vam komentare nikako al et..


Pa eto realno @.nOKe za 70% ljudi na ovom forumu je nedostizan, ne samo po njegovoj cijeni, nego i ostalom... Eto slobodno nabroji ljude sa foruma koji ga vozaju pa ces vidjeti koliko ih je, a pogotovo ljudi koji su radili tako te prepravke, pregradnju na njima poput ove ili nedaj Boze da kazem projekt neki :D
 
Član
Za nekoga je staro smece i e60 a za nekoga i golf 3 nedostizan...mislim da i tome netreba diskutovati..nebitno. Sve je vise novih auta po gradu..odkud nebitno.. nekad je dioda bila pojam..i slusanje mp3 muzike u autu..itd. Mislim da ima pametnih momaka i da je i bmw-ov iDrive kao i audi-mmi vise prevazidjen i da znaju sve o tome..ja neznam nije moj fah i zato trazim savjet i vjerujem da cu ga naci..
 
Legend
Pa eto realno @.nOKe za 70% ljudi na ovom forumu je nedostizan, ne samo po njegovoj cijeni, nego i ostalom... Eto slobodno nabroji ljude sa foruma koji ga vozaju pa ces vidjeti koliko ih je, a pogotovo ljudi koji su radili tako te prepravke, pregradnju na njima poput ove ili nedaj Boze da kazem projekt neki :D
Mene ne interesuje ko sta vozi, svi smo mi tu jer volimo svoja auta, bio to kec ili m5.
Moja poenta je da zbog konstantnog spamanja, omalovazavanja i glupih postova, ljudi koji znaju ovakve stvari (ozbiljne prepravke) ne posjecuju forum tbog ovih "dezurnih spamera sto sve znaju"
Nemojte mislit da nekog prozivam ili da u nekog pokazujem prstom, al razmisli o onom sto sam napisao ;)
Nekad se na ovom forumu moglo SVE naučit, znači ako te nešto interesovalo, moga si u svakom trenutku nekog da pitas, i da ti taj neko odgovori u roku od par sati..
A sad.. odgovorit će ti ako pitaš kako da dignes pritisak na 1.6td
 
Top