BMW E46

BMW E46

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Temu koja me interesovala sam malo razvio i doprinio forumu na normalan način kao što i treba...možda će nekome pomoć ono što je i mene interesovalo...
Zakuhali smo bez razloga, zato što se nekome nešto nije svidjelo i našao se uvrijedjen bez ikakvog razloga...Nisam nikoga uvrijedio i nazvao pogrdnim imenom tako da bi i ti mogao da se suzdržiš. A nemoj mi ti iz Sarajeva pričat o "tipičnom" bosancu molim te, vi bi rodjenog oca zajebali, iskorištavate sve živo, živite na grbači ostatka Bosne. Znam jer sam živio i prije i poslije rata i volim Sarajevo ali brate nemoj mi ti iz Sarajeva o tome ko koga koristi, živ bio!
 
Putovanja.ba
Administrator
Samo dokazujes koliko si tipicni i zatucani bosnjo. I ocito imas neki kompleks a ovo nije mjesto gdje ces ga lijecit.
 
Član
HTIO SAM DA OSTAVIM JEDNOSTAVAN MALI UPIT ZA UVOZ AUTA I NIŠTA VIŠE...ali eto, "odlično" vodjenja stranica i forum dovede do toga da se raspravlja o potpuno nebitnim stvarima i dječijim bolestima!

Ima tema za to pa procitaj malo. Mozes i postavit pitanje al sumnjam da ce ti ko odgovorit
 
Član
Svasta ima u bozijoj basti. Mora da je bitna licnost pa krije podatke. Od tolikih na ovom forumu vjerovatno ce izbor pasti na njegovo ime i prezime i adresu. A bilo ko sta da uradi ne moze uraditi bez tvog JMB a i to da sazna ipak treba potpis kao na licnoj karti tako da ne brini nisi bas toliko zanimljiv. Moj predlog je da admin u samom startu reaguje i sasjeca u korijenu jer jedino tako se mozemo nauciti necemu. ako neces da napises kako je objasnjeno onda neces postovat ni forum a tim ni clanove istog tako da to sto bi u jednoj seriji rekao "fik i gotovoo"
 
Prvo i osnovno je da nemas "internet kulturu". Pogledaj bilo koji forum, bilo strani, bilo domaci, na svakom je stvar kulture da kazes svoje ime,iz kojeg si grada, u ovom slucaju sta vozis i kojim si razlogom tu. Prijavljen sam i aktivan na dosta foruma i to je sasvim normalno. Ovdje se sklapaju prijateljstva, cine usluge, pomaze, a to ti nitko nece ako si nekulturan,. Sve i da ne trebas nista od toga opet postoji opca kultura, neces ni u stvarnosti upast u drustvo k'o mulac,nego se valjda predstaviti,upoznati, isto je tako i ovdje. Jednostavno procitaj zadnjih 497 stranica, odnosno 7446 tema o predstavljanju u ovom dijelu podforuma.
Nemoj se ljutiti ali tako je :)
A @mercedesdžija koliko profila imas nisi daleko od ovoga :D
nisam ja kriv što me bez razloga ban, razlog je ovaj : "razlog: ..." -_-
 
Član
Svasta ima u bozijoj basti. Mora da je bitna licnost pa krije podatke. Od tolikih na ovom forumu vjerovatno ce izbor pasti na njegovo ime i prezime i adresu. A bilo ko sta da uradi ne moze uraditi bez tvog JMB a i to da sazna ipak treba potpis kao na licnoj karti tako da ne brini nisi bas toliko zanimljiv. Moj predlog je da admin u samom startu reaguje i sasjeca u korijenu jer jedino tako se mozemo nauciti necemu. ako neces da napises kako je objasnjeno onda neces postovat ni forum a tim ni clanove istog tako da to sto bi u jednoj seriji rekao "fik i gotovoo"
Podatke, pa bilo ono samo ime ne bi da šerujem tek tako...a dobio sam informaciju i odgovor koji sam trebao što je suština jednog foruma, a ne kako se zove član ili koja je njegova adresa...zato postoje druge društvene mreže kao što su facebook ili twiter!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top