Bmw E46

Bmw E46

Član
svak ima svoj ukus i cejf... al po meni bolje da stavis m pedale, rucicu, textilne patosnice.. ako se vec nemoze za "M" bar vrati fabriku.. ljepse izgleda..
 
Član
Da li si se ikada zapitao zasto su:
BMW M optik rucica mjenjaca - 100€
BMW M prostiraci - 150/200€
BMW M pedale 70€

?
 
Član
Auspuh mu ne lezi nikako...te patosnice i klince palce od ukupno 30 km cupaj van iz auta....Nes stim bit nista brzi...Skupi lovu za kakve fine felge i zamraci auto kvalitetnom folijom bmw je najbolji originalan bez ikakvih cuning detalja kao rucice sto svijetle plave patosnice i auto u 100 boja...Detalj po detalj do savrsenstva makar rucicu platio 100€ al znas njegovo je i original je...Kuku majko da ga BMWSCANER vidi sto bi mu zvonio na sve strane xD
 
Član
Ma polako svatio sam i ja da je ovo sve pijacarski Čuning , pedale i patosnice i ovo s**** na volanu ide vani ostaje samo rucka na mjenjacu posto je stara pohabana ko k*** i naravno rora se sijece :p . Eh sad posto u servisnoj njizici neam servisa koji je se trebo prije 10 000 uraditi odlucili smo zamijeniti filter Zraka i Klime tu mi je pomagao clan adi187 ;) TNX

45512980.jpg

33053239.jpg

43508098.jpg


Unutrasnjost cu fokusirati na ovo ;);)
unled11231231.jpg

Danas sam sredio lajsne u sivi karbon msm nisam ja nego Adi187 sve pohvale vrhuncki odradjeno bez prelaza i baloncica :cool:
92917323.jpg

68411707.jpg


Sutra nove slike kako je leglo ;) ;)
 
Član
panajotis je napisao(la):
naopako ga stavili ...

Hahah Kralj si :D


Dejan 16v jest jest drug tito :DD

Evo ga lajsne smontirane fino ispale pravo i bolje nego sto sam mislio ;)
E sad cekam vase urlanje :D al nema veze :p
Baza mi je ova slika sve cu da povadim da ostane kolko tolko identican ovome
unled11231231.jpg

74682398.jpg
 
Član
nino2210 je napisao(la):
svidja mi se auto .. i extra ispalo to s carbonom ..sretno u daljnim radovima
Hvala debra bit ce jos toga evo danas sam digao testove uskoro ako bog da polazem pa ko cojk mogu da ulazem a ovako slabo al eto ;)


AnDel je napisao(la):
nuto ade sto ga raskiva:cool:
..svaka cast dobro , odlicno ;)

Pa mora inace komsija sve sto radi radi s stilom ;) extra ispalo i pre pre zadovoljan sam ;)



Prije
96652040.jpg

Poslije
71483411.jpg

54748140.jpg

80496170.jpg

87224740.jpg



Ostaje mi srediti volan na 1 mjestu je se farba skinula od toplote vjerovatno od dugog stajanja vozila na suncu ali skontati ce mo nesto ;) I kako vam se svidja
 
Top