BMW E46... ///M

BMW E46... ///M

Član
bmwscaner je napisao(la):
tako reci da trazis sminkerske i nekvalitetne felge :D moze se toga naci samo moja preporuka ako vec oces crne felge bla bla onda BBS CH u velicini 18 ili CSL i nemozes pogrijesiti mani se na bmw tih ving dju felga kad i tvornicki ima felgi da boli glava od njih.
btw. mogu ti ja sve ove u crno srce pofarbati svejedno su rastavljene :D

Nebi ni ja kineza navrno nesikiraj se ti, BBS isto dolazi u obzir felga odlicna. A sto se tice tih tvojih ja sam imao takve i nema govora kvalitetne su i medu naj boljima ali meni iskreno receno ohladio je obicni krak (petokrake, trokrake itd). Sto ti rece sminkerske :lol: tako nesto damije sad profurat. Uglavnom sad za koji mjesec kad dodem na odmor javicu ti se da nademo nesto vidim ja da ti toga imas :D
 
Član
sta reci za BMW-ea perverzija,vidim unutrasnjost uradjena carbonom,super je!!!!!!!!!! SRETNO u daljim radovima.....;)
 
Član
aldintdi je napisao(la):
sta reci za BMW-ea perverzija,vidim unutrasnjost uradjena carbonom,super je!!!!!!!!!! SRETNO u daljim radovima.....;)

Hvala

Da carbon ali je nazalost samo folija, gledo sam na netu pravi karbon pa moguce da narucim al mi zao se odvojit od para :icon_cry:
 
Član
8f875b577b9f511b7b042490a1b3a821.jpg

koje su ove lijeve felge na slici ja sam puko na njih...
 
Član
ove lijevo imaj moj kumsiaj na BMWu 5 ;)
stoje samo tako ali sa ja mislim ovi krakovi malo tanji od ovih..On dao oko 2500 sa gumama za njih :icon_biggrin:
 
Član
Trudim se drug, sad novi update stize (sutra eventualno slike) skinuo sam spojler ovaj orginalni sto je dolazio serijski uz benzince i stavio americku neku verziju M-a. Bio sam postavljo M-ov lip i nije me nimalo fascinirao u nekim perspektivama se i ne primijeti da ga ima a u nekim izgleda dosta elegantno, ali posto ja pisam na eleganciju i zelim mocno da je to se nije desilo. M3 lip nije zavrsio na mom gepeku iz jos jednog razloga sto svaki drugi BMW to ima.
 
Član
joj drug BMW je drama, svidja mi se tvoj ukus sto se tice fela, evo jedan primjerak iz mog grada, slicne su felge. sjest i plakat kraj njih svegami



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
ArminM je napisao(la):
joj drug BMW je drama, svidja mi se tvoj ukus sto se tice fela, evo jedan primjerak iz mog grada, slicne su felge. sjest i plakat kraj njih svegami



Uploaded with ImageShack.us

Da da o tom pricam, komplet evropa fura sad te felge. Netko je provalio kineske ovo ono a njemacka proizvodnja :D al necu ja da se natezem nisakim. Nudeno mi je dosta starih verzija koje su furane na kockicama to fakat nebi na kola navrno iako su to dobre felge. Al polako sve jedno po jedno ;)
 
Član
kaseljxxx je napisao(la):
BMW je super dobar, samo sto bi ja uradio, skinuo ovaj spojler s gepeka i stavio LIP... :icon_smile:

Drug spojler je skinut i stavljo sam lip, iskreno receno nije nesto malte ne se nevidi da ga ima jer takva mi je boja auta i previse BMW-ova imaju taj lip (izlizana mi furka). Tako da sam drugi spojler navrno koji je za mene mocan al vidjecemo kako ce se pojedincima svidjet ovdje na forumu (slike sutra kad ga operem ;) )
 
Top