BMW E46 CABRIO

BMW E46 CABRIO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam rekla već komentar na facebooku al eto i ovdje ću :D extra je ;) nek je sa srećom i da se navozaš a da ti jedini trošak bude gorivo :D mislim da pored onog urađenog servisa i neće ništa drugo trebati
 
Član
Extra 3-ica nek ti je sa srecom, sto se tice motora ovaj bi po meni bilo dovoljno jeftinije je i održavanje njego npr. u 330...u kiseljaku momak ima 330ci kako sam cuo da mu se stalno kvari nesto. Nema se sta puno dodati il oduzeti autu...meni se svidja kad je maska hladnjaka odnoso bubrezi ofabani u crno...M6 felge mada ih ima i previše...i led stope kao u facelifta ;)
 
Član
robyby89 je napisao(la):
Extra 3-ica nek ti je sa srecom, sto se tice motora ovaj bi po meni bilo dovoljno jeftinije je i održavanje njego npr. u 330...u kiseljaku momak ima 330ci kako sam cuo da mu se stalno kvari nesto. Nema se sta puno dodati il oduzeti autu...meni se svidja kad je maska hladnjaka odnoso bubrezi ofabani u crno...M6 felge mada ih ima i previše...i led stope kao u facelifta ;)

Ma da polako o tom po tom, prvo farovi originalni sa bi xenonom, onda na to sve uraditi xenon prstenove, stopke led naravno, m3 spojler na gepek, felge kakve opasne, 18 ili 19. M6 felgi ima i previse, razmisljao sam ali neznam jos, vidjeti cemo, evo gledao sam HARD TOP ali i to je preskupo za sada :D hehehe

1. Stavljamo muziku :D

#Arminn Znam Armine, zvjerka :D
 
Početnik
LEJDIS END DAME, vjerovali ili ne, dj ĐANI i KABRIO BMW:cool::cool::cool:

aj coskonja cestitke su pale uzivo al eto moramo i ovako:
NEK JE HAIRLI I NEK SLUSA:)
 

LSD

Član
ha ha ha "picomobil",joj dobar je pravo,sta da ti kazem a sto vec nije receno,
neka ti je nafakali!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top