BMW E46 CABRIO

BMW E46 CABRIO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedini Cabrio u gradu ?

Vidio sam te neki dan,perverzno izgleda samo nekako malo auto djeluje za tebe,treba ti kakav kombi pa da bude to to :lol:
 
Član
Lijep BMW:cool:
Za početak bi mu dobro sjele neke lude 18-ke felge sa falcom,malo ga spustit i laganini se vozikat
 
Član
320CI je oznaka
Ma auto je perverzija...

Obujam i snaga
Obujam [ccm] 2171
Snaga [kW/KS] 125/170
Pri o/min 6250
Maks. okr. moment [Nm] 210
Pri o/min 3500

Brzina
Max.brzina [km/h] 222
Ubrzanje 0-100 8,8

Potrošnja [l/100km]
Grad 12,8
Kombinirano 9,4
Otvorena cesta 7,4
Obujam spremnika [l] 63


Auto je perverzija ja sam prezadovoljan, momacki pravi,
ima jedan crni cabrio na nasim tablama, i vidio sam jedan sivi na svicarskim tablama,
mislim da je to, to sto se tice cabria e46..

Kada sam ga kupio odmah sam mu radi sebe uradio servis veliki.
Zatamnio sam ga i stavio xenone.
U planu imam ili da kupim one prstenove bijele xenon
mada se jos dvoumim da li da trazim originalne farove
sa lecama, mada znam da su preskupi :D.
Takodjer ganjam i Hard Top ako izleti "povoljno"..
Ubaciti cu svoju muziku, samo imam problem sa wooferima posto
moji nemogu da stanu jer su 12" a i kutija je prevelika, tako da moram uzeti manje woofere i napraviti posebnu kutiju pa cu ih vjerovatno prodati sa kutijom a kupiti nova 2 samo 10"...

ETo tako da ako ima zainteresiranih za woofere
HIFONICS BRUTUS 700RMS-a 2kom u kutiji koja se za 10 min moze pretvoriti u SPL. Wooferi su perverzija, prosle godine na kraju sezone sam u astri karavan napravio 142,9decibela i tada osvojio prvo mjesto u Open Clas
[attachment=20024][attachment=20025]
Evo i jedan clip zimus.
http://www.youtube.com/watch?v=oaq1z8uvccU

#Schumi jebol te moj kombi ;)
#emir_89 ma ne treba ga gusiti, nek trosi i 15 grada :D
#330 nazalost nije 330ci, polako nekada ce biti m3 cabrio, imam u planu felge ili 18" ili 19", polako treba para, a valja otici na more par puta, valja se vozikati zajebavati ;)
 
Član
weah je napisao(la):
extra auto i super boja.,btw jel to iza tvog auta Gogin Z3???

jasta je, u nedelju smo ga zalomili mangupski pa smo zadali mali photo session na Vrbanji :D hehehe stavim kasnije i slike :)

#Eldine Sreca pa nije cesto parkiran pred zgradom, inace bi tek bila frka :D hehehe
 
Član
prelijep BMW vidio ga nekoliko puta na cesti extra extra! nek je sa srecom i da se navozash! nek trosi koliko hoce cejf nema cijene;)
 
Član
pravi picomobil :)
ma da je i 316 kad je cabrio to je dobro ta nije cabrio za pilane samo kuliranje i djiranje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top