BMW E39 530D

BMW E39 530D

Član
ustimo sam farove, bili su spusteni skroz moro sam pod dugim vozit ali sam sinoc u garazi rijesio problem :D nista bez alata:D
slobodno pitaj ako te sta zanima, jer sam ja najebao pravo sa e39 ali i dalje mi lezi na srcu :).
za godinu ipo dana sam ulozio 6 500 eura. Dosta sto nisam morao ulagati a dosta sto je riknulo pa sam morao mjenjati :)
 
slobodno pitaj ako te sta zanima, jer sam ja najebao pravo sa e39 ali i dalje mi lezi na srcu :).
za godinu ipo dana sam ulozio 6 500 eura. Dosta sto nisam morao ulagati a dosta sto je riknulo pa sam morao mjenjati :)
ma zasad nista, cuo sam za to ulje u mjenjacu da treba mijenjat, meni je ovaj doso u dobrom stanju, novo je remenje a kolko sam cuo u njega je lanac umjesto zupcastog
 
Član
Lanac je odprilike default kod BMW-a. Cak i na manjim motorima, eto ja imam i e46 320d koja je takodje sa lancem.
 
Član
Po meni najgotivnija petica! Nek je sa srećom, fino je prešo al nije to ništa za taj motor. Što se tiče mjenjanja ulja u mjenjaču, moj dajdža u švici je imo 528i i u ovlaštenom mu rekli da je ulje u mjenjaču doživotno al je on ipak promjenio na nekih 180 hiljada i reko mu mehaničar da je dobro što zamjenio jer ima u ulju pomalo prljavštine tako da bi bilo dobro da odma zamjeniš da te ne bi kasnije ne daj Bože bolila glava :)
 
Po meni najgotivnija petica! Nek je sa srećom, fino je prešo al nije to ništa za taj motor. Što se tiče mjenjanja ulja u mjenjaču, moj dajdža u švici je imo 528i i u ovlaštenom mu rekli da je ulje u mjenjaču doživotno al je on ipak promjenio na nekih 180 hiljada i reko mu mehaničar da je dobro što zamjenio jer ima u ulju pomalo prljavštine tako da bi bilo dobro da odma zamjeniš da te ne bi kasnije ne daj Bože bolila glava :)
ma motor pali ko mina, ide fino, ko da je preso 140000 a ne 340000
 
Član
U mene drug sad registorvo 330d e46 izasla ga prva reg oko 600km
A i za to ulje u mjenjacu sam cuo da nije dobro mjenjat
dobar sam sa momkom koji je imo 525 automatika sa kojim je bilo sve uredu i uzeo nak radi reda da promjeni ulje u mjenjacu i od tad su krenili problemi sa mjenjacom
Sretno
 
Član
jest jest što je više kw veći je popust, i ja sam 110 KW registrovao za 500 KM prva registracija
 
Top