BMW E39 523

BMW E39 523

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da postavim BMW u garazu ;)
BMW 523 2.5 170ps:D fabricko stanje
33zd85h.jpg
2rhvair.jpg
2hmgev8.jpg
2uop8r5.jpg
2enqqhj.jpg
67ruyh.jpg
qnmo40.jpg
v2u4wh.jpg
wqrd6w.jpg
altcm8.jpg
 
Član
stvarno odlican primjerak bmw-a :cool: nek bude sa srecom, mada vidim da nece jos dugo :icon_smile:
pozdrav
 
Član
predobar jer ja samo to i mogu reci za e39
ako se sve poklopi do ljeta bi trebalo nesto slicno i kod mene da se pojavi :123:
 
Član
dado307 je napisao(la):
stvarno odlican primjerak bmw-a :cool: nek bude sa srecom, mada vidim da nece jos dugo :icon_smile:
pozdrav

Ako mislis da nece dugo biti kod mene,pa hajmo realno da ova klassa nije za mene,meni ide mozda ide nesto bez okvira na vratma mozda kakav Coupe ili sa dvoje vrata,mama mi se smije kada me vidi jer nije navikla da me vidja u takvim autima da ja vozim:lol:

rinaldo je napisao(la):
super , nek ti je sa srećom dok ne dođe bolji , he he

Mah kazu "mi ti ko rom samo mjenjas auta" :lol::lol::lol: Valjda ce doci ako Bog da;)
 
Član
TDi Power je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
stvarno odlican primjerak bmw-a :cool: nek bude sa srecom, mada vidim da nece jos dugo :icon_smile:
pozdrav

Ako mislis da nece dugo biti kod mene,pa hajmo realno da ova klassa nije za mene,meni ide mozda ide nesto bez okvira na vratma mozda kakav Coupe ili sa dvoje vrata,mama mi se smije kada me vidi jer nije navikla da me vidja u takvim autima da ja vozim:lol:
haha, vjerujem druze... naravno da sam na to mislio, posto si mi pisao nesto na piku, odg sam ti... pozz
 
Član
dado307 je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
stvarno odlican primjerak bmw-a :cool: nek bude sa srecom, mada vidim da nece jos dugo :icon_smile:
pozdrav

Ako mislis da nece dugo biti kod mene,pa hajmo realno da ova klassa nije za mene,meni ide mozda ide nesto bez okvira na vratma mozda kakav Coupe ili sa dvoje vrata,mama mi se smije kada me vidi jer nije navikla da me vidja u takvim autima da ja vozim:lol:
haha, vjerujem druze... naravno da sam na to mislio, posto si mi pisao nesto na piku, odg sam ti... pozz

Ahaa znam sada sam procitao:icon_smile: pa naveo sam zasto ga prodajem;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top