BMW E36

BMW E36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iceman je napisao(la):
Hvala jos jednom, uskoro idu nove slike iz Banja Luke bio sam jucer, uzet pehar ;) ima noviteta na autu spustio sam ga, stavio farove, muziku... Do 16. bi trebali leci i pragovi.


cestitam ;)
 

Lav

Član
nije dosla komisija za ocjenjivanje style-a, pa su svi prijavljeni dobili nazad pare od prijava i po jedan pehar.
na taj nacin i ovaj bmw dobi pehar
 
Član
Ma ja nemam sta da kazem !

Fakat najljepse auto u gradu F&F style ! Meni se najvishe svidja unutrasnjost :lol:

Tarik :D DiAbLo

btw.Svaka cas na tom peharu,ustvari na 2 dosad :)
 
Član
Lav je napisao(la):
nije dosla komisija za ocjenjivanje style-a, pa su svi prijavljeni dobili nazad pare od prijava i po jedan pehar.
na taj nacin i ovaj bmw dobi pehar


Da da cista sreca da nisu stigli inace nista nebi bilo od pehara...

fakat mi nije jasan taj bosanski mentalitet, svi ostali su najbolji a sto bosanac uradi svojim rukama i idejama to je bez veze... ne ide mi u glavu nikako zasto smo toliko ljubomorni jedni na druge. Ja znam koliko mi je dobro auto i dovoljno mi je bilo kada mi momci iz zagreba, beograda i banja luke pridju i cestitaju na trudu i izgledu auta a pojedinci u gradu ne mogu da me gledaju...

zalosno, Bogami zalosno....
 
Član
Pitaj dottorea kakve su reakcije bile, i vjeruj mi da nije mala stvar kad ti poslije takmicenja pridje momak iz zagreba sa plavo sivim Lancerom koji uzima prva mjesta na takmicenjima sirom balkana i ima oko 20-tak pehara pored auta. Draze mi je to bilo nego bilo koji pehar
 
Član
jarane, onako nesto ti moze reci samo neko ko ti zavidi... zato, ko ih *ebe, samo vozi i uzivaj!!!
 
Član
Dobar auto,a to sto kazes da je ljen mislim da je to malo i do prijasnje voznje,ocito ga je prijasnji vlasnik gnjavio,ici ce to dok ga malo procepis,bmw je to ipak ;) a bas je fino ocuvan,sretno u daljnjem radu :)
 

Lav

Član
Iceman je napisao(la):
Pitaj dottorea kakve su reakcije bile, i vjeruj mi da nije mala stvar kad ti poslije takmicenja pridje momak iz zagreba sa plavo sivim Lancerom koji uzima prva mjesta na takmicenjima sirom balkana i ima oko 20-tak pehara pored auta. Draze mi je to bilo nego bilo koji pehar

Boga ti sto se ti nadje uvrijedjen???
ja sam samo rekao kako je bilo.
a uostalom tvoj mi je bmw ok samo mi prednji branik odudara i inace taj branik sam vidjao i prije i nikad mi se nije svidjao. druga stvar ja nisam nikakav style freak, ja radim auto za trku...
i u svakom slucaju ja tebe nisam vidio nigdje sa bosancima i hercegovcima. kad je bila dodjela nagrada napravio se malo veci skup, jer smo bili svi zajedno (gradiska, mostar, sarajevo).
gdje si ti tu bio:icon_rolleyes:
 
kralju moj auto je za moj osobni ukus znači samo za mene extra urađeno svaka tebi čast malo je danas mogućnosti i ljudi da ovako mogu sredit auto zato čuvaj i vozi i sretno dalje s njim čestitam na peharu i proširi policu u sobi dobro si kreno bit će ih još ako ništa u mostaru još jedan pokupiš :)
 
Član
Ama sve je to u redu, ali nije ni lijepo da ponižava nekog i nečiji rad... To što je dečko dobio pehar na taj način, ne znači da mu auto ne valja i da njegov auto ne zaslužuje pehar. Ja ću uvijek poštovati svakog ko ulaže i novac i trud u svoje auto ( naravno ovo se ne odnosi na lažovčine i prevarante ), i uvijek ću im iskreno čestitati na zasluženom plasmanu ...
 
Član
Iako nisam ljubitelj plastike moram priznati da na "bendži" stoji samo tako.Po meni je auto plafon.Svaka čast
 
Član
Pretpostavljam da ces ucestvovati na ovem SR u nedjelju, pa me interesuje hoces se takmiciti u staylingu ili u trkama?
 

IGY

Član
Sporting je napisao(la):
Pretpostavljam da ces ucestvovati na ovem SR u nedjelju, pa me interesuje hoces se takmiciti u staylingu ili u trkama?

koliko znam ide na stayling, motor se jos odgaja, mali je a o tom po tom......:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top