Bmw E36 318is

Bmw E36 318is

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
i najljepsi je ovakav ;)
samo felgice druze i auto vrh :D

joj sto volim ove is oznake :icon_twisted: :D
 
Član
Pojavio se problem na BMW, vidio sam da je zadnji lonac malo istruhnuo. Nikad nije ni mjenjan pa nije ni cudno sto je vremenom propao :D Sad me zanima dali da uzmem orginalni lonac koji je kod Tomica sa ugradnjom i drzacima 1000KM sto je previse, ili neka druga opcija kao kupovina polovnog ili nesto trece. I zanima me dali mogu samo da kupim zadnji lonac bez cijevi... Pozdrav od mene velikog znalca o auspusima :D
 
Član
lonac bez one izlazne cijevi (kratke) ne mozes uzet nigdje...najbolje bi ti bilo da pogledas po otpadima...mozda se moze uzet neki u dobrom stanju...jer dzaba ces uzet nov, ako planiras mijenjat u neki sportski...
i da, prelijep BMW...nista puno ne diraj, felge, spusti i to je to...nemoj samo nekih plastika po njemu i spojlera...ne stoje mu ;)
 
Član
ma stavi neki sportski fin lonac,koji ce ti dati fin zvuk a i fino ce izgledati.
i stavi neki koji ima garancije na hrdju i to :)

a bmw,lijep pravo,ja bi felge neke stavio i onda polako dalje sa sredjvanjem
 
Član
odakle si ? ako si iz hercegovine da ti preporicim servis Jure ( ugradnja lastovcic lonaca i ostalo) i u cerovu docu Auto line za male pare dobijes cudo
a sto se tice felga samo M3 original i imas pilu
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
odakle si ? ako si iz hercegovine da ti preporicim servis Jure ( ugradnja lastovcic lonaca i ostalo) i u cerovu docu Auto line za male pare dobijes cudo
a sto se tice felga samo M3 original i imas pilu

Ja sam iz Sarajeva tako da ne znam ta tog Juru :D A za felge samo original M3, a kad bi uzimao body kit samo m3 replika :D pozzdrav
 
Član
evo svakom sam pokusao omoc oko bmw pa cu i tebi

%21BSq%210TQ%21Wk~$%28KGrHgoOKisEjlLl7pG%29BKEU,RSmog~~_1.JPG


kolega mi prodaje ove felge original od M3
Original felge, 7.5x17 et 41, gume u solidnom stanju...

Cijena 500€...

Mob 00385 91/673-3370
momak je iz vrgorca dogovorite se ja prevezem felge preko granice ti dodjes u ljubuški das pare montiramo i cao dovidjenja

a kod kolege sa foruma Muha ima ovo

novo ne koristeno, ABS plastika u plastik primer ofarbano

u setu dodje

Prednja karambolka sa svim lajsnama, 3D grille, nosac za tablicu, prednji GT spojler

zadnja karambolka sa difuzorom

pragovi

maglenke
e36prednja.jpg

mpaket.jpg


sa njim se dogovori kako i sta

uglavnom i jedno i drugo je vise nego djabe pa ti vidi sta oces a inace sad das za ovo cca 1000eura i imas gotovo auto bez ulaganja u vanjski styling uopce
 
Super Moderator
samo drug ziv bio nemoj one OGROMNE papanske rore da stavis :icon_eek:
stavi nesto srazmjerno sto ide s autom velicine originalnih BMW-ovih auspuha :D
 
Član
@allroad Ma normalno nisam papak bolan :D
@bmwscaner kralju hvala ti puno sto si se potrudio samo sam sad malo kratak sa parama tako da nista. Cim se kakvih para domognem ovo uzimam.. Hvala puno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top