BMW e30 sa S52 - vrhunski uradak

BMW e30 sa S52 - vrhunski uradak

Član
tomislav_amg je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
@ tomislav ta kocka je iz sirokog brijega?
Tocnije iz Ljutog Doca, ako znas gdje je tocno.

A otkud bi drugo bila :icon_biggrin:

Fina je ;) mada nisam neki ljubitelj tih plastika nitko je neće spomenuti jer ima dobre plastike al recimo S36 ili S38 unutra e o tome se priča nadaleko i naširoko :icon_biggrin: i to je pravi BMW, evo moj prijatelj Hrvoje znaju ga Muha i Scanner počinje sa projektom 3.5 turbo kocke i mislim da će sve zajedno izići oko 10 000 eura znači sve vrhunski dijelovi i isto takav posao, dijelovi se polako naručuju, natjeram ga možda da se prijavi na forum pa da svi zajedno pratimo ;)
 
Član
nema hrx volje za forume on radi ko bager :)
a slozit ce to ludi tom samu mu treba dati materijala haha
@ goca varas se bas zbog tih plastika ce se svaki poznavatelj i okrenuti jbg 1000+eura izadje takav set a trazen ko bubreg na listi za transplantaciju

i opet zajeb gorane nepostoji s36 motor :) samo s38 b36 i s38 b38 ali nema veze znamo na sta si mislio
iako su ti M motori po meni precijenjeni i preskupi , pod broj jedan svi su u uzasno losem stanju , i vracanje u dobro stanje sa dijelovima koji su jedino OEM nema zamjenskih kosta ko jedan poprilicno novaca i jos x peezdarija..
ima danko prodaje za 4000e svoj motor i mjenjac i instalaciju kupis kocku za 1000e neku raspalu i roknes to unutra i eto te sa s38 haha
s62 mi je veci izazov to u drzavi nitko nema m60 b40 se pakuje u bivsu jupekovu kocku vracena je iz mrtvih uz pomoc gomile novca i izgubljenih zivaca i sta ja znam cega sve ne ali kad zaurla v8 u kocki bit ce nam draze
 
Početnik
jel mislis HRC

3.5 nikad prije 2.5 turbo

M30 je ok motor al M50 je puno zahvalniji...
 
@Zela, motor je 2.5, nije Strucina :D
Zna li itko vise o ovoj kocki sa videa, cini mi se da je vlasnik Emil sto je imao i e30 v12
http://www.youtube.com/watch?v=f1u2hmFcwmw&feature=feedu
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
nema hrx volje za forume on radi ko bager :)
a slozit ce to ludi tom samu mu treba dati materijala haha
@ goca varas se bas zbog tih plastika ce se svaki poznavatelj i okrenuti jbg 1000+eura izadje takav set a trazen ko bubreg na listi za transplantaciju

i opet zajeb gorane nepostoji s36 motor :) samo s38 b36 i s38 b38 ali nema veze znamo na sta si mislio
iako su ti M motori po meni precijenjeni i preskupi , pod broj jedan svi su u uzasno losem stanju , i vracanje u dobro stanje sa dijelovima koji su jedino OEM nema zamjenskih kosta ko jedan poprilicno novaca i jos x peezdarija..
ima danko prodaje za 4000e svoj motor i mjenjac i instalaciju kupis kocku za 1000e neku raspalu i roknes to unutra i eto te sa s38 haha
s62 mi je veci izazov to u drzavi nitko nema m60 b40 se pakuje u bivsu jupekovu kocku vracena je iz mrtvih uz pomoc gomile novca i izgubljenih zivaca i sta ja znam cega sve ne ali kad zaurla v8 u kocki bit ce nam draze



Kako misliš OPET zajeb :icon_biggrin:? Da, znaš na što sam mislio, ma možeš ti dat za tu plastiku 10 000 eura to će i dalje biti plastika od koje nema nikakve vajde :icon_biggrin:

M motor ti precjenjen? Zanimljivo :D a S62 nije :D?

m60b40 sa 286 ks? Pa popat će ga S38 za doručak :icon_biggrin: i to dođe šaraf na šaraf u kocku a V8... kentra žešća :icon_confused:

Sve ti je tu precijenjeno i skupo prijatelju, od plastika do motora, al eto ko to voli nek ulaže, brzina je samo pitanje novca :cool:
 
Član
odlicna, vrh...ovaj momo volan je valjao, ovaj cunerski neki je lose, kao i ovi retrovizori..ostalo cista perverzija :)

btw.scaner je najblizi ovom izgledu od voih nasih ovdje :)
jos kad ga izlakira i sredi unutra ...:p
 
Početnik
GocaS6 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
nema hrx volje za forume on radi ko bager :)
a slozit ce to ludi tom samu mu treba dati materijala haha
@ goca varas se bas zbog tih plastika ce se svaki poznavatelj i okrenuti jbg 1000+eura izadje takav set a trazen ko bubreg na listi za transplantaciju

i opet zajeb gorane nepostoji s36 motor :) samo s38 b36 i s38 b38 ali nema veze znamo na sta si mislio
iako su ti M motori po meni precijenjeni i preskupi , pod broj jedan svi su u uzasno losem stanju , i vracanje u dobro stanje sa dijelovima koji su jedino OEM nema zamjenskih kosta ko jedan poprilicno novaca i jos x peezdarija..
ima danko prodaje za 4000e svoj motor i mjenjac i instalaciju kupis kocku za 1000e neku raspalu i roknes to unutra i eto te sa s38 haha
s62 mi je veci izazov to u drzavi nitko nema m60 b40 se pakuje u bivsu jupekovu kocku vracena je iz mrtvih uz pomoc gomile novca i izgubljenih zivaca i sta ja znam cega sve ne ali kad zaurla v8 u kocki bit ce nam draze



Kako misliš OPET zajeb :icon_biggrin:? Da, znaš na što sam mislio, ma možeš ti dat za tu plastiku 10 000 eura to će i dalje biti plastika od koje nema nikakve vajde :icon_biggrin:

M motor ti precjenjen? Zanimljivo :D a S62 nije :D?

m60b40 sa 286 ks? Pa popat će ga S38 za doručak :icon_biggrin: i to dođe šaraf na šaraf u kocku a V8... kentra žešća :icon_confused:

Sve ti je tu precijenjeno i skupo prijatelju, od plastika do motora, al eto ko to voli nek ulaže, brzina je samo pitanje novca :cool:



m60b40 ima 240ks

m62b44 ima 286kljusadi

s38 je zadnja prava M seljacina i cak je za turbo upgrade dobar...

a stane u kocku na saraf skoro hehehe

istina s38 nema obrtnog momenta kao m62 , dosta je rjedji ..

S62 su jos uvijek aktuali, E39 M5 je velikoserijski autoo

E34 M5 je pravljen rucno svaki i nema ih kao E39ki...
 
Član
@ tomislav da to je emilova kocka unutra je s38 b36 ne bas zlatno stanje
a s38 u kocku bas i nije saraf na saraf ima tu pun k.. rezanja upilavanja zajebavanja oko svega ,a oko v8 malo spustis prednji most , prorezes 2 kockice u vatrozidu i napravis nosace i eto ga uglavnom isti k.. za ugraditi i jedan i drugi

a muha opet greska znam da nije kulturno ispravljati starije ali jbg ;D m60 u e34 ima 286 ks taj se ubacen u m3 od kolege uparen sa sex gang rucnim mjenjacem.
a goca stvar sa tim motorima je bas sta sam i naveo 3-4 000eura sa s50 ili s38 ovde u BiH i Hrvatskoj je standardna cijena a svi su ubijeni do ibera , u srbiji se moze naci i jeftinije ali to je jos losije odrzavano svaki je gazen i lomljen sa minimum servisa i ulaganja. Da bi se taj motor doveo u top stanje trebas tomicu iskesirati jos bar 2-3 000e dijelova plus ruke dakle pojede te to i previse..
A ovako v8 nadje se masina ko bombon i cijelih auta sa top masinom za 2000e i moze se dici snaga da bude priblizna s50 i s38 masineriji za manje novca i uz laksu nabavku dijelova koji kostaju manje itd.. milijun zasto i zato
a to sta kazes za plastike jbg nije svakome cilj slaganja auta da ide na trke i da ganja tu snitu asfalta od 402 metra.
Evo recimo ovaj iz ljutog doca originalno stanje kao da je tek izasao sa proizvodne trake nije nadrkavan ni ćuniran glupostima i to je po meni savrsen auto koji svuda u svijetu prolazi i poznavatelji objese vilicu kad vide nesto takvo bez obzira koja je masina pod haubom.
 
Član
Ma dobro kažem ti svatko ima svoje, netko gonja plastike, netko motore, netko oboje, ovisi kako tko ima para, samo plastike me nikako ne zanimaju :icon_biggrin:

To mi raceri zovemo street style, ulažeš milione u auto da bi se pičke okrećale za tobom kroz grad :icon_biggrin:, jer nikakvog drugog efekta nećeš napraviti.

Nisam neki poznavatelj al kad vidim u kocki bilo koji od navedenih motora najradije bi izljubio vlasnika :lol:
 
Legend
ja bih na ovog bmwa sa pocetka topica stavio jos onaj spojler na gepek m tehnic ili kako vec, sto je skener postavljao slike nedavno, i bio bi mjera :)

i da , skinuo bih mu ovaj volan :D

inace.. neko je spominjao emila, on je imao onu plavu kocku sa w12 motorom cini mi se.. i u zadnje vrijeme ne vidjam to auto, moguce da je ofarbano, zamaskirano :)

inace, ova "m5" sa clipa nije losa, samo mu felge malo odudaraju :)
 
Član
dobro si rekao netko gonja ovo neko ono a JA OBOJE
neka te jos tjedan dva kad navratim na kavu i tebi ce vilica na pod pasti kad vidis auto :D jos kad ti dam djir po kobilovaci uz glazbu iz eisenmann ispuha potjeranog ispusnim plinovima šestorice neces ostati ravnodusan. samo bez ljubljenja molim LOL

29683_419736074896_827149896_4149369_8262735_n.jpg


29683_419736094896_827149896_4149371_7829486_n.jpg

29683_419736099896_827149896_4149372_4864651_n.jpg

29683_419736294896_827149896_4149394_5416286_n.jpg


evo emilove kocke plave non stop u nekom kemijanju neda mu se umrijeti haha
ko malo skuzi slike vidjet ce o cem se radi
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
dobro si rekao netko gonja ovo neko ono a JA OBOJE
neka te jos tjedan dva kad navratim na kavu i tebi ce vilica na pod pasti kad vidis auto :D jos kad ti dam djir po kobilovaci uz glazbu iz eisenmann ispuha potjeranog ispusnim plinovima šestorice neces ostati ravnodusan. samo bez ljubljenja molim LOL



evo emilove kocke plave non stop u nekom kemijanju neda mu se umrijeti haha
ko malo skuzi slike vidjet ce o cem se radi



Može može već se radujem ;) imam i ja šestoricu sa sličnim auspuhom pa se možemo udružiti :icon_biggrin: tvoja je kocka lijepa samo joj fali kakav turbo kit (šta ću nepopravljiv sam :icon_biggrin:)

Emil moj veliki prijatelj. Luđak bez premca. Ko nije skontao nakon V12 kocke koja se uspješno vozala sad pravi isto 12 ali REDNI :lol:

Ali taj čovjek ne odustaje i ima volje ko nitko na svijetu i ovo će auto provozati budite sigurni ;)
 
Top