BMW e30 sa S52 - vrhunski uradak

BMW e30 sa S52 - vrhunski uradak

Možda će nekima smetati veliki broj ovakvih tema, ali svejedno mislim da treba spomenuti ovakve tuning uratke.
Je li podforum pogođen, ne znam, ali vrijedi pogledati. :icon_biggrin:

Riječ je o preradi BMW-a 325i e30.
Mehanika je u potpunosti preuzeta od M3 e36:
S52 3.2 motor (321ks), mjenjač sa 6 brzina, kočnice, diferencijal, kardan (ali skraćen i prilagođen za e30, GTG inox auspuh sa odgovarajućim posebno napravljenim katalizatorima , KW Gewinde ovjes.
Izgled:
original M-tech II set spojlera, BBS RS felge od 17", retrovizori od e36 M3, Momo trokraki volan (a na jednoj od slika se vidi i neki drugi volan,možda će netko prepoznati o kome se radi), instrumenti od e30 M3, sjedala komletno prevučena bijelom kožom...

e3001.jpg


e3003.jpg


e3004.jpg


e3008.jpg


e3009.jpg


e3010.jpg


e3011.jpg


e3012.jpg


e3002.jpg


e3006.jpg


e3007.jpg


e3005.jpg
 
Član
druze s50 b32 je unutra s52 je motor za americko trziste sa 260 ks tako nesto i nema ITB-ove kao ovaj na slici.
uglavnom upratio sam projekt davno na bmw syndikatu a i prodaje se cini mi se 12000eura.
samo zasrao ga je sa nekim detaljima tipa uklanjanje znakova , ovi usisi na blatobranima, retrovizori i ovaj sugavi volan unutra a sve ostalo cista petica :)
imam sve ko na slikama samo jos motor fali :) cak i vise opreme od ovoga haha :p
 
predobar je, samo meni ne leze ovi retrovizori nikako na kocki, origi su najbolji jer idu po liniji auta, a i gade mi se ovi retrovizori jer ih ima svako nacunirano auto u krom verziji... al ostalo sve je bomba :)
 
Volim kada se struka umiješa :icon_smile:
Ali zašto je naveo da je taj motor ako nije.
Moram priznati da tek počinjem malo "študirati" ove motore, ovako od oka, ispod haube su slični. :icon_confused:
 
Član
Hehe tako ti je kad pišeš o nečemu a ne znaš šta pišeš :D

Btw i nije nešto baš posebno, ima puno bolje i urađenih i ljepših kocki :icon_rolleyes:
 
A bar priznam da ne znam :D, a bi li ti mogao malo objasniti o čemu se radi ovdje kod ovih motora, razlike i tako to.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
A bar priznam da ne znam :D, a bi li ti mogao malo objasniti o čemu se radi ovdje kod ovih motora, razlike i tako to.

Pa eto objasnio ti je čovjek šta ti nije jasno :icon_biggrin:? Sad da ti je objasnjavam ne da mi se baš, vjerujem da postoji neka stranica na kojoj ćeš pronaći sve info i razlike o njima ;),

bmwscaner je napisao(la):
da nadodam i ova ''bed luk'' hauba je isto seljaklik teski

tako je goca reci im da ima kao npr moja :)

Ti šuti :lol: jesi stavio ove felge sa slike? Sve dok to ne staviš ne priznajem ništa :icon_biggrin:
 
Početnik
bmwscaner je napisao(la):
druze s50 b32 je unutra s52 je motor za americko trziste sa 260 ks tako nesto i nema ITB-ove kao ovaj na slici.
uglavnom upratio sam projekt davno na bmw syndikatu a i prodaje se cini mi se 12000eura.
samo zasrao ga je sa nekim detaljima tipa uklanjanje znakova , ovi usisi na blatobranima, retrovizori i ovaj sugavi volan unutra a sve ostalo cista petica :)
imam sve ko na slikama samo jos motor fali :) cak i vise opreme od ovoga haha :p



S52 je motor koji se poceo u M3 stavljati od 95 godine , inace imao je FULL ITB ove i sve ostalo

imao je 321KS i isporucivao se i sa SMG mjenjacem

prije njega je bio S50 sa 286KS

i S50 i S52 su za USA trziste bili degradirani snagom i nisu imali ITB ove
 
Član
ok muha onda moj propust kontao sam da su s52 isli samo za USA bez itb a kod mog kolege je M3 97 godina i isto je s50 masina unutra s50 b32 ? i onaj sta je kod bavarca bio smg cabrio isto je s50 kolko se sjecam ?

@ tomislav ta kocka je iz sirokog brijega?

@ goca felge su u sobi evo sad noge drzim na falcu od 3'' :) uredno ispolirane sa namontiranim hankook ventus w12evo gumama i cekaju malo toplog vremena da ofarbam M technik i namontiram skupa sa felgama i gewindama i sve u pod zabijem :D
 
Član
znam znam ja sam iz ljubuskog vidio sam je jednom u prolazu i nikad kasnije sve kontam naletit cu na tipa da popijemo nesto i da pogledam auto, ja slazem sebi M tech 2 ali 4 vrata isto full sve nabavljeno i unutra i vani i sa svih strana pogledaj malo u garazi ako bog da na proljece u ful M paketu izlazim na drum :D

a muha sad malo listam ipak si se ti zajebo :)
S52B32 This engine was sold only in the USA and Canada and is closely based on the iron-block USA-spec M52 engine
 
Top