bmw e30 kocka,1.8 karb problem

bmw e30 kocka,1.8 karb problem

Član
e vako,drzao sam ga u blokadi 4-5 sekundi,i pustim ga na jedno 2000 obrtaja da krenem i ugasi se,poslije toga,samo upali,moze raditi maksimalno 3-4 sekunde,dam gas,ugasi se,ne diram nista opet se ugasi...bio ovaj iz bihamka na intervenciji mehanicar,kaze benzinska pumpa nema pritiska...mehanicka je pumpa...sta mislite vi u cemu je problem...p.s. benzina ima :icon_smile:
 
Početnik
jel bash ugasi kao da nema dotoka goriva,ili iz cista mira,jeli to poluajnspric ili samo karb...
 
Član
mirolu je napisao(la):
moguce da je do benz.pumpe,imash li filter prije karb.vidi imal u njem goriva

ma ne vjerujem,posto auto mogu upaliti,e sad neznam ako pumpa ne dovlaci lkako je onda i ovo gorivo doslo do karburatora :S,nidje veze,a ima onaj filter zeljezni od ajnsprica,osto sa 2.5 masine...neznam da nije zacepio
 
Početnik
nece najednom,a godilo bi i njega promijenit kakvo je ovo nase gorivo,neshto tu oko karbusa,nisi imao plin prije
 
Član
mirolu je napisao(la):
nece najednom,a godilo bi i njega promijenit kakvo je ovo nase gorivo,neshto tu oko karbusa,nisi imao plin prije
nisam jara...bio je motor 2.5,izvadjen,stavljen 1.8 obicni karb...i evo,nissam nikadd problema imao
stade najednom... :S
 
Početnik
a crijeva od vakuma,jesi pregledo..ja vise neznam sta da ti kazem...mozda neko od kolega budu znali tacno da ubodu:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
sacekaj clana bmwscaner,iliga potrazi pa mu posalji poruku,on je doktor za kocke :D
 
Član
mirolu je napisao(la):
a crijeva od vakuma,jesi pregledo..ja vise neznam sta da ti kazem...mozda neko od kolega budu znali tacno da ubodu:icon_smile:

nisam gledao,a sumnjam da i crijevo moze tek tako spasti? a vala i nisam neki strucnjak za vakume...hhh

CoL3 je napisao(la):
sacekaj clana bmwscaner,iliga potrazi pa mu posalji poruku,on je doktor za kocke :D

ok..sad cu ja njeg kontaktirat
 
Top