BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

IKO

Član
Iko je napisao(la):
a di ovo iskopa? :icon_question:;)


ja sve iskopam :D sad moram jos iskopati brisace farova sa kocke ako to nadjes castim te najvecom vecerom u livnu

ima ovdje jedna kocka farove sa brisacima ali covjek neda da se gleda u nju a kmaoli da bi sta prodao sa nje:icon_twisted:
 
Član
325 i jos ovakav ljepotan.Svaka cast,ovo je auto.I kad ti neko kaze kupi dizela kakva :lol: a scaneru.
 
Član
jucer napokon stigao dugo ocekivani Eisenmann zadnji lonac sa potpisom REUTER MOTORSPORT :D
i board computer 2 sa svim potrebnim prikljucima i senzorima :D
slike uskoro a i koji snimak novog zvuka
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
sta ce ti BC, samo da te slag pukne kad vidis potrosnju :lol:
:lol::lol::lol: onako mu kazaljka zakuca na 30 pa se tjesi da toliko trosi a tamo i nemozes zamisliti :D

Sreca pa samo dotle mjeri, da ima puni krug, pri driftanju morao bi urucnavati i kazaljkinu centrifugalnu silu kad pocne da se cevrta :D
 
Legend
bmwscaner je napisao(la):
jucer napokon stigao dugo ocekivani Eisenmann zadnji lonac sa potpisom REUTER MOTORSPORT :D
i board computer 2 sa svim potrebnim prikljucima i senzorima :D
slike uskoro a i koji snimak novog zvuka

cekamo da cujemo tu filharmoniju :cool:
samo naprijed , bmw ti je predobar ;)
 
Član
auspuh je na poliranju hocu da bude ko kad je iz tvornice dosao, inox je pa mi to olaksava posao ali nemam vremena radim 14 sati dnevno da stignem rokove pa nemogu oko auta nista.
Netko nije zalio guma lonac je pun sitnih komadica koje treba rucno odstraniti :D a vjerujte mi i ja cekam kako ce da zaurla
A to za potrosnju :D nikad me nije sekirala ni najmanje da me zabrinjava nebi vozao ovo auto :D
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
auspuh je na poliranju hocu da bude ko kad je iz tvornice dosao, inox je pa mi to olaksava posao ali nemam vremena radim 14 sati dnevno da stignem rokove pa nemogu oko auta nista.
Netko nije zalio guma lonac je pun sitnih komadica koje treba rucno odstraniti :D a vjerujte mi i ja cekam kako ce da zaurla
A to za potrosnju :D nikad me nije sekirala ni najmanje da me zabrinjava nebi vozao ovo auto :D
:lol::lol:;) E ,jesi kralj,citam maloprije temu na "zanimljivostima" tema Zanimljivosti iz autooglasa
Scanerov post
bmwscaner je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/508415/bmw-324-d-/


trenutni best buy u BiH sto se tice bmw kockica
ako neko oce moju kupiti idem ja odma po ovu motor cu naravno ciganima baciti i sebi sloziti pilu :)
:lol::lol: ;) ,tako je legendo.
 
Top