BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

RE: bmw e30 325i nove felge borbet E 9x16 i toyo T1R

extra, svidja mi se. ;)

samo mi malo zao ovih dobrih Toyo guma, kad znam da si ti inace ubojica guma. :D
 
Član
RE: bmw e30 325i nove felge borbet E 9x16 i toyo T1R

Kao sto vec rekoh.. predobro izgleda, na proljece spremi neku finu cijenu ovih felgica pa da ih na Rocca montiram :p
 
Član
RE: bmw e30 325i nove felge borbet E 9x16 i toyo T1R

joj koja moc..toyo tr-1 je nesto najbolje sto mozes montirati na auto, ljeti ..:)

jesu 195/50 ? ...
moram si ugrabiti barem dvije ove zime, za ljeta :)

pametna investicija, iako pretpostavljam 'masna' za novcanik :)
 
Član
RE: bmw e30 325i nove felge borbet E 9x16 i toyo T1R

Dobro su mu felge legle pravo, mozda srediste da se ofrba u crno jos bolje bi bilo,da se uglopi uz ostatak auta ;)

jedan od najboljih BMW ove serije u BiH svaka ;)

i jos malo u pod :D
 
Član
RE: bmw e30 325i nove felge borbet E 9x16 i toyo T1R

u pod ce ici jos 3 cm prednji kraj i 2 zadnji ali to tek kad stignu koni amortizeri naruceni su novi..
a toyo t1r onako ok guma nista savrseno ali ok i cijenom nisu bezobrazne nekih 180km komad tako da..
a zimska i ljetna obuca meni to skoro pa isto jer po kisi se kocka skoro nikako ne voza a po snijegu nikako ima ona toplu garazu da miruje i ceka ljepe dane za cega i je namjenjena.
RS ice su gotove i nece na auto dok ne namontiram M tech 2 a necu ga montirati dok ne ofarbam cijelo auto a to je investicija od cca 1500eura koje trenutno nemam viska pa samim time i montaza felga i M tech je na cekanju :)
i da drago mi je da vam se svidja i meni je :) sljedeci tjedan ce biti kozni interijer namontiran i cijela kocka temelito ispolirana i jos neki detalji pa cemo vidjeti kako ce to tek tada zgledati
 
Član
RE: bmw e30 325i nove felge borbet E 9x16 i toyo T1R

Lijepa felga kolega ali su vele izletile prednje felge ako im je ET 30:icon_question:...RS-ice će mu stajati do jaja dok još legne m-technik look;)
 
Član
RE: bmw e30 325i nove felge borbet E 9x16 i toyo T1R

kod mene su siri trapovi nego kod obicne kocke po 1.5 cm sa svake strane :) zato ovako djeluje et 30 a uz to i lose je uslikano u stvarnosti nije tako
 
Član
RE: bmw e30 325i nove felge borbet E 9x16 i toyo T1R

Hoćel' gume izdržati bar mjesec dana, a?:D

SEX su stvarno, još kad ga malo prikucaš u zemlju,...:cool:
 
Član
RE: bmw e30 325i nove felge borbet E 9x16 i toyo T1R

pa prednje gume traju poprilicno ali zadnje su upitne haha
 
Član
RE: bmw e30 325i nove felge borbet E 9x16 i toyo T1R

kralju extra ti je kockica nego daj nam kakvi slika iz unutrasnjostii ;);)sve pohvale za jedog od najbolji kockica;);)
 
Član
RE: bmw e30 325i nove felge borbet E 9x16 i toyo T1R

Aaaa odlicno legle imenjace svaka cast samo naprijed :)
 
Top