BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
RE: bmw e30 325i snimak ubrzanja 0-190

Brate fino ide, ali ili nisam j anavikao an zvuk bmw-a, ali ne zvoni u usima kao da je na 8k rpm ....ali fino ideeeeeeeeee

Samo naprijed miss.bmw chuner :D
 
Član
RE: bmw e30 325i snimak ubrzanja 0-190

extra ide i zvuk mu je predobar..ali mozda bi trebao stviti duzi diff :D ;)
 
Član
RE: bmw e30 325i snimak ubrzanja 0-190

Extra ide, kao metak, bice jos bolje kad uradis sve sto je planirano;)
 
N

nenad

RE: bmw e30 325i snimak ubrzanja 0-190

Dobro ti ide ovaj dizel :D

Sala, odlican BMW, izgleda prejebeno, a ideeeee! Svaka cast!
 

LSD

Član
RE: bmw e30 325i snimak ubrzanja 0-190

djecko jel imas turbinu na ovom dizelU????
ide da valja
 
RE: bmw e30 325i snimak ubrzanja 0-190

Ide pravo fino, tu smo :D ne fakat bas kratke brzine jbt, druga jedva 2 sekunde da traje :D

Iznenadjen sam stvarno, fabrcki 25 je bas trom do stoje,al ovaj tvoj sejtan pravo nabire ;)
 
Član
RE: bmw e30 325i snimak ubrzanja 0-190

@ tibor ovo je auto sa kvalitetnom zvucnom izolacijom a snimano je sugavim foticem koji izgleda nema fnkciju snimanja kvalitetnog zvuka :) vjeruj mi cuju se klackalice dok se dogovaraju koja ce prva da pukne :) btw. ovo je mozda realnih 7.5k rpm tako nesto poludi obrtaljka malo
@ sahman ovo mi je za svaki dan dif i ok je a ako mi mozes naci 4.24 ili nedaj boze 4.44 sa sperom to odma kupujem da je jos kraci :) ocu da saltam ko motor hahhaa

@ erol pa reko sam ti da ide jebi ga :) a skoro pa stock motor

@ ostali hvala
 
Član
RE: bmw e30 325i snimak ubrzanja 0-190

a dobro skenic, sto si neurozan odmah, haha....sto nisi rekao da je phuj-photo :D a nisam znao da se dizeli tako visoko vrte :D
 
Član
RE: bmw e30 325i snimak ubrzanja 0-190

bmwscaner je napisao(la):
@ tibor ovo je auto sa kvalitetnom zvucnom izolacijom a snimano je sugavim foticem koji izgleda nema fnkciju snimanja kvalitetnog zvuka :) vjeruj mi cuju se klackalice dok se dogovaraju koja ce prva da pukne :) btw. ovo je mozda realnih 7.5k rpm tako nesto poludi obrtaljka malo
@ sahman ovo mi je za svaki dan dif i ok je a ako mi mozes naci 4.24 ili nedaj boze 4.44 sa sperom to odma kupujem da je jos kraci :) ocu da saltam ko motor hahhaa

@ erol pa reko sam ti da ide jebi ga :) a skoro pa stock motor

@ ostali hvala
haha 4.24 hah :D pogledat cu ti mozda danas..:D
 
Član
RE: bmw e30 325i snimak ubrzanja 0-190

fino ide bimmer,poznato mi je :p
a zanima me,kazes,skoro pa stock motor :D
sta je moguce izmijenjat na njemu da se izvuce poneki lipicaner :D
negdje sam citao da moze nesto na protokomjeru da se dosteluje,valjda da "laze" pumpi koliko zraka pusta,sta li....pa da se time malo podigne snaga...nisam probavao
 
Član
RE: bmw e30 325i snimak ubrzanja 0-190

ma mani se čačkanja po protokomjeru
vec uredno ocisti dizne po mogucnosti od m50 b25 jace su pedesetak ccm te su kod mene, malo povecati pritisak goriva u sistemu, kod mene je i KN panel filter i slozen ispuh do kraja i naravno chip odradjen po svemu sudeci uredno :)
dobio sam ga na poklon od ekipe iz Novog Sada.

a ako hoces bolje prepravke onda radilicu sa m52 b28 , klipnjace 130mm sa 320, neku ludu bregastu i duple opruge ventila , klipove od stare linije m20 b25 , malo se igrati sa glavom motora, olaksati zamajac i sve izmapirati...
sex na tockovima cca 230 ks i cca 300 nm dovoljno za fucking dobru zabavu i ubijanje mnoooogo jacih auta

@ suki ide onako solidno reko bi ja :)
 
Član
RE: bmw e30 325i snimak ubrzanja 0-190

evo posto je sad zima i malo ce biti sarafanja vise nego inace :) treba misliti i na cistocu i izgled auta na proljece pa sam narucio mozda i najbolji moguci vosak na svijetu DODO JUICE

Dodo-Juice-Blue-Velvet-PRO.jpg


treba stici kroz par dana da dodam svojoj privatnoj auto apoteci :)
 
Top