BMW E30 325i 24V

BMW E30 325i 24V

Hvala na komentarima i hvala ti anes što si ovako postavio slike!Ako ti nije problem možeš li mi objasniti kako ih ti postavljaš ovako?
Da napomenem da ja i skener nismo konkurencija jer je kod njega m-teh2 a kod mene m-teh1!:icon_smile:
 
Član
luky1175 je napisao(la):
Hvala na komentarima i hvala ti anes što si ovako postavio slike!Ako ti nije problem možeš li mi objasniti kako ih ti postavljaš ovako?
Da napomenem da ja i skener nismo konkurencija jer je kod njega m-teh2 a kod mene m-teh1!:icon_smile:

Nije problem drug posaljem ti preko pp kako ;)
 
Član
pajdo ove nase kocke iz hercegovine trebale bi dobiti svoj smjer u stylingu HERCEGOVINA STYLE kakvi german ovo ono :D
perverzija ziva uskoro ce moj M tech 2 prohodati opet pa se vidimo na kavi nedje da to poslikamo nek malo vilice objesaju :D
BTW. tko ti je kromirao sarafe neko nas tu ili?

i molim te ko boga crne farove nabaci
 

IKO

Član
svaka čast kocka je vrh:cool: jeli ti mozda slucajno imas ili znas gdje ima jedna ili dvije bbs rs felge znaci bbs rs 008 16 ke mi trebaju,vidim da ti furas te rs-ice pa reko mozda znas?
 
bmwscaner je napisao(la):
pajdo ove nase kocke iz hercegovine trebale bi dobiti svoj smjer u stylingu HERCEGOVINA STYLE kakvi german ovo ono :D
perverzija ziva uskoro ce moj M tech 2 prohodati opet pa se vidimo na kavi nedje da to poslikamo nek malo vilice objesaju :D
BTW. tko ti je kromirao sarafe neko nas tu ili?

i molim te ko boga crne farove nabaci


Pozdrav druže!Ma znamo sredit kocke i gotovo!;)Šarafe sam ti dao niklovat u konjicu u jednu firmu ali su se pokajali što su mi to radili pa mislim da neće više nikome jer nisu imali šta naplatit a puno posla na njima!Mogu ti poslat ime firme kad nađem vizitku pa pitaj ako ti hoće odradit!Mislim da ti je bolje poslat u HR u blicpolish jer su dosta jeftini a dobro odrade,vidio sam uživo!
Crne farove neću da stavim jer mislim da neće bit lipo na moju boju!Javi se za kavu kad god hoćeš!pozzz



Iko je napisao(la):
svaka čast kocka je vrh:cool: jeli ti mozda slucajno imas ili znas gdje ima jedna ili dvije bbs rs felge znaci bbs rs 008 16 ke mi trebaju,vidim da ti furas te rs-ice pa reko mozda znas?
Hvala na komplimentu a prika za felge ti neznam,imam jedne 7x15 bbs rs sređene za prodaje pa ako nekog zanima da možeš reć!Vidit ću ti ako išta izleti,javim ti!
 
Član
neradi blic polish vise :( ja sam svoje ispolirao ali htio bi kromirati da se jos vise sjaje. A ako i ne nadjem nekoga da kvalitetno odradi svakako cu sljedece godine zlatne spiceve kupiti :D a javit cu se cim zavrsim auto i donijeti jedne crne farove onako za probu da vidimo kako to lezi :D
btw. znas li koga da ima brisace farova za prodat?
 
Top