BMW E30 318is projekt - komentari

BMW E30 318is projekt - komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bit ce ovo dobro :cool:
samo ganjaj kakve mocnije felge nemoj ko na ovoj slici , a mogo bi i boju promijenit ne mora bit bijela :D

E46 vidjen na vlašiću 29. samo gazde nigdje :icon_rolleyes::D extra ti je onaj :cool:;)
 
Član
adem93 je napisao(la):
A kralju koje si ti struke ? :D haha moram :p posto vidim perfektno se razumijes u svasta ;)

Ja sam ti inace auto elektronicar i elektricar to me naj bolje ide ali volim da radim sve na kolima, nije mi nuzda al to mi je hobi da ga ja uradim tj. varenje farbanje peglanje itd... prije 7 god sam poceo da radim sve ovo i imam jarana dosta strucnjaka koji su me sve ove funkcije naucili, nekazem da sve znam ali jbg vecinu sve mogu da zavrsim ;)



adi187 je napisao(la):
Bit ce ovo dobro :cool:
samo ganjaj kakve mocnije felge nemoj ko na ovoj slici , a mogo bi i boju promijenit ne mora bit bijela :D

E46 vidjen na vlašiću 29. samo gazde nigdje :icon_rolleyes::D extra ti je onaj :cool:;)

Vjeruj da sam razmisljao crnu ili crvenu ili ovu perlu bijelu da ostavim i sad se dvoumim jer i ja nevolim bijelu mada ova je pravo mocna perla, takode daleko sam od ovih felgi sto sam uzeo sliku za primjer doce dosta bolje nesto nadama se.

E46 odmara dok gazda mahmuran po plazama se rasipa, ebote pa i sad me sve boli :lol::lol:
 
Fino ti to samaras ;) Samo daj sto vise dijelova demontiraj da ne "frcas" zastitom po dijelovima ;) Samo guraj i pisi, lijepo je u ove hladne dane sarafati :D
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Fino ti to samaras ;) Samo daj sto vise dijelova demontiraj da ne "frcas" zastitom po dijelovima ;) Samo guraj i pisi, lijepo je u ove hladne dane sarafati :D

Svi dijelovi koji su pofrcani oni se mijenjaju pa zato je tako, a sto se tice hladnoce ne osjetim je ima dobro grijanje ;)

Projekt
http://www.bhtuning.com/bmw-e30-318is-projekt-t-68411.html
 
Član
tek sad vidio ovo :D ako sta od dijelova treba i ako di zapne javi se moze se naci svega. Bacio nedavno punu prikolicu plastika i govnarija od kocke sta su mi visak bili. I nemoj sad ujebat nekim spojlerima nazad mali rep ili MT2 rep nabavi pragove njegove originalne i IS lip zbavi nemozes pogrijesit. Originalni motor i sve unutra... to mora da bude dobro
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
tek sad vidio ovo :D ako sta od dijelova treba i ako di zapne javi se moze se naci svega. Bacio nedavno punu prikolicu plastika i govnarija od kocke sta su mi visak bili. I nemoj sad ujebat nekim spojlerima nazad mali rep ili MT2 rep nabavi pragove njegove originalne i IS lip zbavi nemozes pogrijesit. Originalni motor i sve unutra... to mora da bude dobro

Vracam mu zender spojlere koji su i bili na njemu, meni licno pravo lijepo izgledaju. A sto se tice dijelova, imas li maglenge usise i ona srednja plastika sto ide na vezni lim nista od toga mi nije doslo a vezni lim je u liniji nije pomotan pa tako da nije potrebno komplet mijenjat.
 
Fino ti ovo radis :cool: Svaka cast,nadam se da ces uraditi kako si zamislio sto prije ;) Ii posebno mi se svidja sto je 2 vrata ;) Samo tako nastavi bice to extra vozilica :cool:
 
Član
Imam viska tu srednju plastiku dobijes je na poklon . A trebas one trubice od usisa ili iza airduct tunele ?
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
Imam viska tu srednju plastiku dobijes je na poklon . A trebas one trubice od usisa ili iza airduct tunele ?

Treba mi komplet usis, znaci od pocetka sto ide na vezni lim pa onda i iza njega sto vodi dalje na diskove da hladi.

I ona plastika ispod sto dode veznog lima tj lip, jbg sve sto ide na vezni lim od sirokog stopa mi fali doslo mi golo sve.
 
Član
kad ovaj snijeg malo okopni pocet cu na autu raditi pa cu prekopati garazu, Ako sta nadjem dam ti na poklon ali tek tamo za 2 tjedna kad se vratim sa terena
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top